Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > E > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Europska.sk
Europska.sk

Europska.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.82/5, 28 hlasovanie)
Pokračovať na www.europska.sk

Aktuálne zľavy a akcie (október 2023)

Viac o Europska.sk

Nakupovanie na Europska.sk...

Cestovanie je pre mnohých z nás nielen vášňou, ale aj spôsobom relaxácie a oddychu od každodenného života. Bez ohľadu na to, či plánujete dovolenku na pláži, lyžovanie v horách, dobrodružný výlet do exotických destinácií alebo jednodňové výlety, je dôležité myslieť aj na zabezpečenie svojho zdravia a majetku. Práve tu prichádza do hry Europska.sk, špecializovaná cestovná poisťovňa s viac ako 100-ročnou históriou.

Europska zľavové kódy a zľavové kupóny

Europska.sk začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2006 ako Organizačná zložka rakúskej Europäische Reiseversicherung AG. Ide o jedinú špecializovanú poisťovňu na cestovné poistenie na Slovensku. V roku 2014 sa stala súčasťou Generali Poisťovňa, a.s. a od tej doby pôsobí ako Odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.

S pripojením k Generali Poisťovňa, a.s. sa Europska.sk stala súčasťou jednej z najväčších poisťovní vo strednej a východnej Európe. Táto zmena však nemala žiaden vplyv na existujúce zmluvy, produkty a služby, ktoré Europska.sk ponúka. Naopak, klienti môžu očakávať ešte lepší servis a širokú ponuku výhodných produktov.

Dlhoročná skúsenosť: Europska.sk sa špecializuje na cestovné poistenie už od roku 1907. To znamená, že môžete dôverovať ich znalostiam a skúsenostiam v oblasti cestovného poistenia.

Poistenie športov: Ľúbite dovolenky plné dobrodružstva? Europska.sk poistí dovolenkové športy ako lyžovanie, vodné skútre, vodné lyže, potápanie, horolezectvo a mnoho ďalších bez príplatku.

Bez ohľadu na vek a zdravotný stav: Europska.sk poistí klientov bez ohľadu na vek a prijme aj žiadateľov s chronickými alebo existujúcimi chorobami.

Storno poistenie bez spoluúčasti: Ak sa niečo nepredvídateľné stane a musíte zrušiť svoju cestu, Europska.sk vám storno poplatok preplatí bez spoluúčasti.

Poistenie tehotných žien: Europska.sk poskytuje poistenie tehotným ženám bez obmedzenia štádia tehotenstva.

Flexibilné možnosti: Nemusíte si objednávať poistenie storna súčasne so zájazdom. Môžete si ho pridať neskôr podľa potreby.

Asistenčná služba 24/7: Europska.sk vám poskytne asistenčnú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať pomoc.

Záchranná služba: Poistenie pátrania, záchrany a Horskú záchrannú službu ponúka Europska.sk bez príplatku.

Výhodné rodinné balíky: Pre rodiny, ktoré cestujú spolu, Europska.sk ponúka výhodné rodinné balíky.

Porovnanie produktov

Europska.sk ponúka širokú škálu produktov cestovného poistenia, ktoré môžu spĺňať rôzne potreby cestovateľov. Tu je niekoľko z nich:

Krátkodobé cestovné poistenie:

Komplexné cestovné poistenie PLUS
Komplexné cestovné poistenie Štandard
Cestovné poistenie PLUS
Poistenie liečebných nákladov PLUS
Poistenie storna PLUS
Poistenie storna Štandard

Ročné cestovné poistenie:

Komplexné cestovné poistenie - ročné VIP
Komplexné cestovné poistenie - ročné PLUS
Cestovné poistenie - ročné
Poistenie liečebných nákladov - ročné

Dôležité je vybrať si správny balík cestovného poistenia podľa svojich potrieb a plánovaného typu cesty.

Záver

Ak plánujete cestovanie, nezabudnite na dôležitú súčasť svojej prípravy: cestovné poistenie od Europska.sk. S viac ako 100-ročnou históriou, širokou ponukou produktov a silným partnerstvom s Generali Poisťovňa, a.s. môžete cestovať s pokojným srdcom a bez starostí. Vaša dovolenka by mala byť časom odpočinku a zábavy, a cestovné poistenie od Europska.sk vám pomôže zaistiť, že takto to aj zostane.

Navštívte www.europska.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Europska.sk?

Poskytovateľ poistenia Europska.sk aktuálne nenabízí možnosť uplatniť si poistenie zľavových kupónov a kódov, ktorými by bolo možné poistenie zľaviť. Všetky akčné ponuky sú aktivované automaticky po kliknutí na odkazy v jednotlivých ponuke.

Ak sa situácia zmení a Europska.sk začne ponúkať výhody prostredníctvom zľavových kódov, budeme vás o tejto možnosti informovať tu vrátane podrobného návodu na využitie takýchto výhod.

Navštívte www.europska.sk

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Europska.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.