Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > P > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Pelikan.sk
Pelikan.sk

Pelikan.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.75/5, 48 hlasovanie)
Pokračovať na www.pelikan.sk

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Pelikan.sk

Nakupovanie na Pelikan.sk...

Pelikan.sk prevádzkuje spoločnosť pelicantravel.com so sídlom v Bratislave. Jedná sa o najväčšieho predajcu online leteniek na slovenský. Táto spoločnosť vznikla v roku 2004 ako prvý predajca leteniek, ubytovania, cestovného poistenia a doplnkových cestovateľských produktov. Pelikan.sk predstavuje pre svojich klientov inteligentné riešenie dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. To všetko za najlepšie ceny na trhu s garantovanou vysokou kvalitou.

Pelikan zľavové kódy a zľavové kupóny

Na PELIKAN.SK si zaistíte obchodné či súkromnú cestu vrátane letenky, ubytovanie a rezervácie auta za najvýhodnejších možných podmienok vrátane servisu, keby sa niečo nepodarilo. Na pelikána nájdete letenky tradičných aj nízkonákladových leteckých spoločností. Všetky nájdené ponuky sú triedené podľa ceny, takže pre Vás je na vrchole vždy tá najnižšia. Všetky ceny sú vrátane letiskových poplatkov. Ak ešte nemáte uzatvorené cestovné poistenie, aj to PELIKAN dokáže zaistiť.

Navštívte www.pelikan.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Pelikan.sk?

1) Ak prídete na portál PELIKAN.SK, prvé, čo zbadáte je vyhľadávací formulár. Tu si vyberiete, či chcete letieť iba tam, využiť spiatočnú letenku, alebo chcete späť dokonca letieť z iného mesta. Zvoľte dátum odletu a príletu. Zaškrtávacie tlačidlo "vyhľadať rokmi +/- 3 dni" je veľmi dôležité. Pokiaľ Vám nezáleží priamo na dnu odletu, alebo ešte neviete, ktorý deň presne odletieť chcete, odporúčame nechať toto políčko zaškrtnuté. Pokiaľ ho necháte zaškrtnuté, umožníte tak vyhľadávači nájsť naozaj tú najvýhodnejšiu ponuku. Je možné, že bude aj o tisíc korún lacnejšie ako taká, ktorá bude presne v konkrétne zadaný deň. V takom prípade je rozhodne výhodné mať variabilný dátum odletu a príletu. Ďalej vyberte počet osôb v rôznych kategóriách. Po rozkliknutí "rozšírených preferencií" sú Vám k dispozícii aj možnosti pre zvolenie konkrétnej leteckej spoločnosti alebo triedy, ktorú chcete letieť. Uvedomte si však, že akékoľvek obmedzenia filtra, zužuje možnosť nájdenie výhodné ponuky. Potom kliknite na "vyhľadať"

2) Vyhľadávací proces môže občas minútku trvať, preto majte strpenie. Teraz je Vám k dispozícii zoznam najvýhodnejších ponúk obmedzený podľa Vami zadaných parametrov. Pri každej ponuky je dátum s rozdielom dní, ktoré ste zadali (pokiaľ ste nechali +/- 3 dni povolenej). V pravej časti je zobrazená cena. Pokiaľ sa Vám niektorá z ponúk páči, kliknite na "Pokračovať". Ak ste si nevybrali, skúste sa vrátiť späť a zmeniť vyhľadávacie dáta na titulnej strane alebo upravte pomocou posuvníkov a zafajknutí možností v ľavej časti zoznamu letov. Pri každej ponuky vidíte čas odletu a prestupy. * Vedzte, že ak sa budete na ponuky pozerať dlhšiu dobu, môžu niektoré z nich po kliknutí na "pokračovať" už byť nedostupné. To znamená, že Vás niekto predbehol a vykonal rezerváciu pred Vami.

3) Ak ste vybrali konkrétne kombináciu spojenie, a klepli ste na "Pokračovať" je pred Vami konkrétny rozpis Vašej cesty vrátane prestupov a spiatočnej cesty. Na Vás je teraz vyplnenie údajov. Je potrebné vyplniť pohlavie, meno, priezvisko, dátum narodenia cestujúceho rovnako ako kontaktné údaje na aspoň jedného z cestujúcich v rezervácii. Môžete vybrať, či chcete pridať batožinu (niektoré diaľkové lety - ako napríklad naša cesta do USA, má už batožinu do 23kg zakomponované v cene letenky a nemožno ho odstrániť).

4) Ak ste všetko vyplnili a klepli na "pokračovať" ponúkne sa Vám stránka s ponukou niekoľkých druhov poistenia. Ak o neho máte záujem, vyberte ho a sledujte ďalšie inštrukcie, na vybavenie poistenia. Ak nemáte záujem, pokračujte tlačítkom "pokračovať" na ďalší krok.

5) Teraz ste už došli k platbe (jednoduchej že?). K dispozícii je Vám opäť zhrnutie objednávky, kde môžete ešte naposledy všetko skontrolovať. Pre platbu máte na výber samozrejme platobnú kartu alebo kartu Diners Clubu. Ako sme však už hovorili v úvode, PELIKAN má možnosť platby aj inak. Rýchle prevody vybraných bánk alebo pre zákazníkov akejkoľvek banky, prevodom na účet. Majte však na pamäti, že touto metódou nie je možné zaplatiť lety, ktoré sú v rovnaký alebo nasledujúci deň objednávky. Platba prevodom môže trvať aj niekoľko dní, preto je treba platiť vždy s dostatočným predstihom.

6) POZOR, AK MÁTE ZĽAVOVÝ KÓD Z NAŠICH STRÁNOK, teraz je možnosť ho využiť. V okne zhrnutie objednávky nižšie pod výberom platby, máte možnosť "vložiť zľavový kupón" a použiť ho. Pokiaľ je tento kupón platný, zľava sa okamžite odpočíta od celkovej ceny objednávky a tú potom ešte len budete platiť.

7) Teraz je už Vaša rezervácia zaistená a vy pristúpite k samotnej platbe. O všetkých operáciách obdržíte informačný e-mail, aby ste mali informácie ako o platbe, tak o lete samotnom.

Navštívte www.pelikan.skYouTube

10.1.2020: #stacivyrazit


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pelikan.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.