Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > Pre novinárov

Pre novinárov

Server Zlavovykupon.net je popredný slovenský katalóg zľavových kupónov, akciových ponúk, vzoriek zadarmo a súťaží. Mimo slovenského trhu pôsobí aj v Českej republike a v ďalších krajinách takmer vo všetkých kontinentoch.

Obsah je spravovaný tímom administrátorov a vďaka jednoduchej možnosti pridať novú ponuku tvorí obsah aj sami návštevníci.

Tlačové správy

Najväčší slovenský web so zľavovými kupónmi zmenil vzhľad

Na to, že na internete bežne narazíme na nižšie ceny služieb a tovarov ako v kamenných obchodoch, sme si za posledných niekoľko rokov rýchlo zvykli. Mnohým z nás však doslova medzi prstami utekajú ešte výraznejšie zľavy, na ktoré predajcovia poskytujú zľavové kupóny. Princíp je jednoduchý - predajca alebo poskytovateľ služieb uvoľní špeciálny kód, ktorý možno použiť pri nákupe a výrazne ušetriť. Ak každý deň nekontrolujete všetky svoje obľúbené internetové obchody, pravdepodobne vám väčšina zaujímavých akcií utiekla. Sledovať desiatky webov je skrátka nereálne a práve preto je tu teraz už takmer 2 roky server Zlavovykupon.net, vďaka ktorému môžete mať všetky súčasné zľavové kódy ako na dlani.Tento server patrí medzi 3 najväčšie servery tohto zamerania na Slovensku aj v ČR a v auguste prišiel s kompletne novým vzhľadom as mnohými ďalšími funkciami. Novo tak na webe nájdete aj vzorky zadarmo, súťaže a mnoho ďalšieho. Mimo Slovenska pôsobí server Zlavovykupon.net tiež v Českej republike a v 10 ďalších krajinách takmer vo všetkých kontinentoch. Obsah je spravovaný tímom 3 administrátorov a denne je tak pridaných niekoľko desiatok nových ponúk. Medzi nimi môžete jednoducho filtrovať a nájsť tak jednoducho zľavy, ktoré hľadáte.Použitie zľavových kupónov je veľmi intuitívne a jednoduché. Stačí, keď si nájdete zľavu, ktorú chcete využiť, zoznámite sa s podmienkami uplatnenia zľavy, kupón skopírujete a pri objednávke tovaru ho vložíte do príslušnej kolónky "Zľavový kupón" alebo "zľavový kód". Zapojiť do katalógu sa môže aj akýkoľvek eshop či predajňa tovaru aj služieb. Ponuku je možné jednoducho a zadarmo pridať online.

Katalóg zľavových kupónov Zlavovykupon.net odštartoval

Zľavy radi využíva väčšina ľudí. Server Zlavovykupon.net je novinkou na slovenskom trhu, bol spustený v marci 2013 Za necelé 2 mesiace si ale získal priazeň tisícov registrovaných užívateľov. Predovšetkým vďaka najväčšej ponuke zľavových kupónov, ktorých je teraz na serveri viac ako 200 aktuálne platných a sú poskytované bezplatne.Jedná sa o alternatívu hromadných zliav, ktorých boom bol na slovenské v uplynulých rokoch. Tie sú ale viazané na nákup a zaplatenie ponuky vopred. Toto pri využití zľavových kupónov zo servera Zlavovykupon.net odpadá. Nakúpite jednoducho a len pri nákupe online zadarmo zadáte zľavový kupón alebo pri návšteve prevádzkárne ukážete kupón, ktorý si jednoducho vytlačíte.Ponuka, kde možno zľavy využiť, je veľmi široká a katalóg možno prechádzať mnohými spôsobmi. Kupóny sú delené podľa obchodov, kategórií, podľa miest, alebo možno využiť vyhľadávanie. Do katalógu sú zapojené aj veľké eshopy Alza.sk, Mall.sk, Hej.sk, Martinus.sk, Astratex.sk, Zoohit.sk, Armik.sk a stovky ďalších, rovnako tak aj siete kamenných predajní Tesco, Baťa alebo Baumax.Zapojiť do katalógu sa teraz môže aj akýkoľvek eshop či predajňa tovaru aj služieb. Ponuku je možné jednoducho a zadarmo pridať online.

DátumNázov
30.08.2014Najväčší slovenský web so zľavovými kupónmi zmenil vzhľad
23.04.2013Katalóg zľavových kupónov Zlavovykupon.net odštartoval

Kontaktná osoba pre novinárov

Adam Polák

e-mail: info@netiq.biz

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.