Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > A > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Adriatic.hr
Adriatic.hr

Adriatic.hr zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.4/5, 35 hlasovanie)
Pokračovať na www.adriatic.hr/en

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Adriatic.hr

Nakupovanie na Adriatic.hr...

Zážitková dovolenka na Jadranovom pobreží s adriatic.hr

Ak máte radi cestovanie a túžbu po nezabudnuteľnej dovolenke v Chorvátsku, zoznámte sa s jednou z najprestížnejších cestovných kancelárií - adriatic.hr. Tento internetový portál nie je len miestom na výber ubytovania, ale skutočným sprievodcom do sveta krás Jadranského mora a jeho ostrovov. Ak chcete objaviť tajomstvá Chorvátska s profesionálnou rukou, adriatic.hr je tým správnym partnerom pre vašu dovolenku.

Adriatic zľavové kódy a zľavové kupóny

Rozmanitá ponuka služieb

Adriatic.hr vás privíta s viac než 13000 možnosťami ubytovania v rôznych kategóriách. Nebudete sa musieť zdržiavať s hľadaním, pretože si môžete vybrať z ponuky blízko pláže, luxusných vil, alebo sa poddať dobrodružstvu robinzonského turizmu. Nehanbite sa zažiť nielen hotely, ale aj turistické naselja, svetlá majakov či čartery plovidiel. Ak sa nechávate unášať časovými ponukami, first minute a last minute sú vami využiteľnými možnosťami, ako aj akcijské zľavy a dlhšie pobyty. Ale to nie je všetko. Užite si aj benefity ako refundácia daždivých dní, zľava vernosti či návrat nákladov za pohonné hmoty a víza.

Nádherné destinácie čakajú na vás

Z adriatic.hr môžete vyberať z viac ako 200 destinácií po celej Chorvátsku. Bez ohľadu na to, či vás láka pôvab Istrii, krásy Kvarneru, či slnkom zaliate Dalmácie, adriatic.hr vás prevedie týmito nádhernými regiónmi. Destinácie ako Biograd, Hvar, Krk, Makarska či Trogir vám ponúknu rozmanitosť histórie, kultúry, gastronómie a prírodných krás. V nich nájdete nielen známe pláže, ale aj tajuplné zátoky.

Pohodlné platby a doprava

Platby nie sú problémom v adriatic.hr. Kreditné, debetné karty, bankové prevody, ale aj PayPal sú vami využiteľnými spôsobmi platieb. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ubytovanie od majiteľa alebo cez kanceláriu, existuje viacero možností, ako uhradiť platbu. Potrebné je však zálohovať 30 % z celkovej ceny rezervácie, aby ste si zabezpečili miesto. Ak patríte k tým, ktorí sa chcú do destinácie dostať individuálnou cestou, adriatic.hr vám ponúka informácie o možnostiach dopravy, parkovaní a cestných poplatkoch. Od automobilov po lietadlá či lode, voľba je na vás.

Výhoda spolupráce s adriatic.hr

S viac ako 24 rokmi skúseností a viac ako 6300 spokojnými zákazníkmi patrí adriatic.hr medzi popredných hráčov v oblasti cestovania v Chorvátsku. Odborná podpora, široká ponuka, atraktívne ceny, a flexibilné podmienky vám zabezpečia pohodlný zážitok. Spolupráca s viac ako 500 partnermi a podpora v 16 jazykoch zaručuje, že ste v dobrých rukách.

Filozofia adriatic.hr

"Skratka na Jadran" nie je len heslo, ale zásada, ktorou sa adriatic.hr riadi. Zjednodušiť a urýchliť proces rezervácie je ich cieľom. V adriatic.hr veria v profesionalitu, inováciu, transparentnosť a spoluprácu. Ich snahou je prispôsobiť sa potrebám klientov a poskytovať najlepšie služby. Zároveň dbajú na ochranu životného prostredia a udržateľný rozvoj.

Ďalšie benefity

Adriatic.hr neponúka len ubytovanie a dopravu, ale aj ďalšie užitočné informácie o Chorvátsku. Sprievodca po krajine, blog a odborný chat sú tu pre vás, aby ste dostali kompletný obraz destinácie. Súťaže a ankety sú šancou na získanie zľav, darčekov alebo dokonca dovolenky.

Zhrnutie - skratka na nesmiernu dovolenku

Ak túžite po skutočnej dovolenke, kde sa nemusíte starať o každý detail, adriatic.hr vás privedie k najlepším možnostiam. Ich skúsenosti, široká ponuka, kvalitné služby a prístup k prírode a kultúre Chorvátska vás prevedie krajinou, akú si zaslúžite. Stačí navštíviť adriatic.hr a vybrať si svoju skratku na Jadran.

Navštívte www.adriatic.hr/en

Ako uplatniť zľavový kód na Adriatic.hr?

V procese rezervácie hľadajte políčko na vloženie zľavového kódu. Políčko pre tento obchod bolo v minulosti zmazané a opäť sa objavilo inde. Nemôžeme vám preto aktuálne zaručiť, že takéto políčko nájdete. Niektoré zľavy v tomto obchode môžete aktivovať jednoducho kliknutím na odkazy v našich jednotlivých ponukách.

Navštívte www.adriatic.hr/enZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Adriatic.hr
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.