Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > U > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Upc.sk
Upc.sk

Upc.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.9/5, 31 hlasovanie)
Pokračovať na www.upc.sk/home

Aktuálne zľavy a akcie (máj 2024)

Viac o Upc.sk

Nakupovanie na Upc.sk...

UPC Broadband Slovakia je dnes jednou z vedúcich spoločností na Slovensku, ktorá sa špecializuje na poskytovanie televíznych, internetových a telefónnych služieb. S viac než 600 000 domácnosťami na Slovensku, ktoré využívajú ich služby, je jasné, že UPC má čo ponúknuť. Dovoľte nám predstaviť vám niektoré z ich najlepších služieb a výhod.

Upc zľavové kódy a zľavové kupóny

Ak hľadáte spoľahlivý a rýchly internet, UPC má pre vás riešenie. S rýchlosťami až do 1 Gbit/s ponúkajú jedny z najrýchlejších internetových pripojení na trhu. Bez ohľadu na to, či ste váš internetový signál potrebujete pre domácnosť, podnikanie alebo len pre svoje osobné potreby, UPC má internetový balík, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Digitálna televízia od UPC je pohodlným spôsobom, ako si vychutnávať vaše obľúbené programy. S ponukou viac než 160 programov všetkých žánrov, vrátane viac ako 100 programov v HD kvalite, máte na výber z širokej škály obsahu. Nech už máte radi šport, filmy, spravodajstvo alebo detské programy, UPC má pre vás niečo vhodné.

UPC TV je internetová televízia, ktorá vám umožňuje sledovať vaše obľúbené programy nielen doma, ale aj na cestách. S touto službou môžete streamovať svoje obľúbené televízne kanály na svojom smartfóne alebo tablete, čo znamená, že vaše televízne zážitky môžete mať vždy so sebou.

UPC tiež ponúka výhodné balíky služieb, ktoré vám umožňujú ušetriť peniaze a získať viac za menej. S rôznymi kombináciami internetu a televízie môžete vybrať taký balík, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. A s cenami začínajúcimi už od 15,80 €, je to skvelá príležitosť na zlepšenie vášho domáceho zábavného systému.

Pre podnikateľov má UPC pripravené špeciálne ponuky. S Office Internetom môžete podnikateľsky efektívne využívať rýchly internet začínajúci od 8 € mesačne. Pre televíziu vo vašej prevádzke môžete vybrať z rôznych tematických balíkov už od 0,99 centov mesačne.

S novou aplikáciou "Moje UPC" máte možnosť mať celú pobočku UPC vo svojom mobile. Nezáleží na tom, či potrebujete overiť faktúru, zmeniť svoj balík služieb alebo skontrolovať dostupné televízne programy – všetko to môžete vybaviť pohodlne potiahnutím prsta. Táto aplikácia je praktickým nástrojom pre všetkých zákazníkov, ktorí chcú mať kontrolu nad svojimi službami a účtami priamo na dosah ruky. UPC Broadband Slovakia si dáva záležať na tom, aby vám poskytovala jednoduchý a moderný spôsob riadenia vašich telekomunikačných služieb.

Ak ste spokojnými zákazníkmi UPC, môžete odporúčať ich služby svojim priateľom a známym a získať nákupnú poukážku v hodnote 20 € do alza.sk.

Celkovo vzaté, UPC Broadband Slovakia ponúka komplexné riešenia pre vaše potreby v oblasti televízie, internetu a telefónie. S ich spoľahlivosťou, rýchlosťou a výhodnými cenami, sú skvelou voľbou pre domácnosti aj podnikateľov. Prečo by ste mali čakať? Skúste ich služby ešte dnes a zlepšte svoje digitálne zážitky!

Navštívte www.upc.sk/home

Ako uplatniť zľavový kód na Upc.sk?

Jedná sa o službu o pripojení služieb. Služby je potrebné dohodnúť so zástupcom spoločnosti UPC. Nie je teda možné tradičným spôsobom uplatňovať zľavové kódy. Môžete sa však uchádzať o špeciálne ponuky, ktoré si môžete overiť po kliknutí na jednotlivé ponuky na zlavovykupon.net.

Navštívte www.upc.sk/homeYouTube

4.9.2023: Všetko hrá
28.3.2019: HRA O TRÓNY
7.1.2019: TERAPIE III
20.7.2018: Uprava spotreby
15.3.2018: TVC upc sk 15
30.6.2016: UPC kariéra
27.9.2013: Mega rozdiel!
10.9.2012: HBO Šmoulovia


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Upc.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.