Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > S > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Survio.com
Survio.com

Survio.com zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.88/5, 42 hlasovanie)
Pokračovať na www.survio.com/sk

Aktuálne zľavy a akcie (máj 2024)

Viac o Survio.com

Nakupovanie na Survio.com...

Ak ste podnikateľ, marketér alebo pracovník v oblasti výskumu, určite viete, aké dôležité je merať názory a potreby vašich zákazníkov, zamestnancov a verejnosti. Dobré dotazníky a prieskumy môžu byť kľúčovým prvkom na získanie cenných informácií. A teraz máme pre vás skvelú správu! Survio.com vám prináša jednoduchý a efektívny spôsob, ako vytvárať profesionálne dotazníky a zbierať odpovede od vašich cieľových skupín.

Survio zľavové kódy a zľavové kupóny

Survio.com je obľúbený nástroj na meranie spokojnosti zákazníkov, vykonávanie marketingových prieskumov, hodnotenie zamestnancov a mnoho ďalšieho prostredníctvom online dotazníkov a ankiet. S viac ako 100 hotovými šablónami, 19 rôznymi typmi otázok a viac ako 70 dizajnmi vám Survio umožňuje vytvárať dotazníky, ktoré budú zodpovedať vašim potrebám.

Prečo je Survio dobrá voľba?

Jednoduché použitie: Survio ponúka jednoduchý a intuitívny editor dotazníkov, ktorým ovládnu aj tí, ktorí s tvorbou dotazníkov nemajú skúsenosti.

Bohaté vzory dotazníkov: Môžete využiť viac ako 100 vzorov dotazníkov a viac ako 70 moderných dizajnov, aby ste vytvorili atraktívne a efektívne dotazníky.

Zákaznícka podpora: Survio poskytuje priateľskú podporu 24/7 s rýchlym priemerným časom odpovede a 94% spokojnosťou zákazníkov.

Ochrana a zabezpečenie dát: Survio dbá na bezpečnosť vašich dát s 2048-bitovým SSL šifrovaním, denne sa zálohujú a plne dodržiava GDPR.

Zadarmo: Základné funkcie Survio sú stále zadarmo a môžu ich využívať firmy, neziskovky aj štátne inštitúcie. Navyše je optimalizované pre rôzne zariadenia.


Ako Survio funguje?

Survio vám umožňuje vytvárať dotazník, zbierať odpovede a analyzovať výsledky, všetko v jednom nástroji. Nepotrebujete žiadne zložité analytické nástroje ani manuálne spracovanie odpovedí v tabuľkách. Survio vám poskytuje prehľadné reporty a BI dashboardy, aby ste mohli prezentovať výsledky svojim kolegom a zainteresovaným stranám.

Okrem toho môžete Survio integrovať do interných systémov a aplikácií, čo vám umožní automatizovať zbieranie a analýzu spätnej väzby a znížiť prevádzkové náklady.

Pre koho je Survio?

Survio je vhodné pre širokú škálu povolaní a odvetví:

Marketingoví manažéri: Merajte spokojnosť zákazníkov, zisťujte potreby zákazníkov a používajte segmentačné dotazníky.

HR špecialisti: Testujte potenciálnych kandidátov, hodnoťte výkonnosť zamestnancov a pracujte so spätnou väzbou odchádzajúcich zamestnancov.

Obchodní a produktoví manažéri: Vykonávajte prieskum trhu, zbierajte hodnotenia na svoje produkty a merajte lojalitu zákazníkov.

Eventoví manažéri: Zjednodušte registráciu pre účastníkov, zaznamenávajte otázky od publika a vyžadujte hodnotenie eventov.

Pedagógovia a vzdelávatelia: Analyzujte hodnotenia kvality vzdelávania, ponúknite absolventské projekty a sledujte pokroky študentov.

Pracovníci v verejnej správe: Monitorujte spokojnosť občanov, realizujte prieskumy samosprávy a zvyšte občiansku angažovanosť.

Prečítajte si niektoré konkrétne príbehy úspechu a zistite, ako Survio pomáha tisícom firiem lepšie sa rozhodovať. Najlepšie na tom je, že môžete Survio vyskúšať sami a to zdarma.

Vytvorte online dotazník hneď teraz na Survio.com a začnite zbierať cenné informácie pre svoje podnikanie. Survio je tu, aby vám pomohol efektívnejšie rozhodovať na základe dát.

Navštívte www.survio.com/sk

Ako uplatniť zľavový kód na Survio.com?

Na Survio.com je potrebné si najprv vytvoriť účet a potom môžete začať objavovať platené verzie dotazníkov a ďalšie služby.

Navštívte www.survio.com/skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Survio.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.