Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > J > Justhost.com zľavový kupón - január 2021
Justhost.com

Justhost.com zľavový kupón

Zobrazenie:
Pokračovať na www.justhost.com

Aktuálne zľavy a akcie - január 2021

Viac o Justhost.com

Nakupovanie na Justhost.com...

Ste na love za hostingovým riešením? Nájsť spoľahlivý a lacný hosting nie je jednoduché. Ponuka je široká a orientovať sa v nich nedokážu ani ostrieľaní profesionáli. Jedným z tých spoľahlivých a lacných je ale určite hosting Justhost.com.Čo získavate tým, že sa stanete zákazníkom tohto hostingu? Dostávate registráciu domény zadarmo s jedným z programov. Zároveň môžete tiež zdarma svoju doménu pod Justhost previesť. Navyše je možné hostiť, koľko domén chcete - počet je neobmedzený. Pokiaľ si prevediete všetky svoje domény, získate výhodu riadenie všetkých svojich webov z jedného miesta pomocou jednotného rozhrania.

Justhost tiež dokáže garantovať výnimočnú dostupnosť služieb. Servery spoliehajú na výkonné štvor-jadrové procesory a datacentrum je vybavené množstvom UPS a tiež záložnými generátory. Služba dohliada na zariadení 24 hodín denne, takže ak sa vyskytne akýkoľvek problém, sú pripravení ho okamžite riešiť. Podpora je dostupná aj 24 hodín denne v anglickom jazyku. A keď myslíme podporu - nemyslíme tým automatizovaného operátora. Vždy je dostupná reálna osoba, s ktorou budete môcť prerokovať akýkoľvek problém a ktorá je profesionálny vo všetkých ohľadoch.

So základným plánom JustHost získate neobmedzený diskový priestor, neobmedzené transfery, neobmedzené množstvo e-mailových účtov a tiež možnosť hostiť neobmedzený počet domén. To všetko za veľmi konkurencieschopnú cenu. Ak kliknete na záložku WebHosting, otvorí sa Vám kompletná ponuka služieb a parametrov, ktoré hosting poskytuje. Nechýba ani výpis podporovaných platforiem ako je WordPress, Joomla, Magneto, TomatoCart, Drupa a ďalšie.

Funkcie hostingu sú pevne spojené so zákazníckym užívateľským rozhraním, čo znamená, že môžete jednoducho zriadiť a optimalizovať svoj web vrátane jeho propagácie. K dispozícii sú zdarma Temple, inštalácia aplikácií a reklamné kredity.

Unikátna je tiež možnosť získať 30-dňovú lehotu, kedy môžete dostať svoje peniaze späť. Ak svoj hosting zrušíte, bude Vám vrátený zvyšok peňazí, ktoré ste zaplatili vrátane všetkých poplatkov, ktoré sú spojené s registráciou domén - samozrejme bez nároku na ponechanie domény.

Justhost.com je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá skvelý zákaznícky servis, spoľahlivé technické riešenie, a to všetko za rozumnú cenu vrátane správy samotných domén. Ak ovládate anglický jazyk, môžete pri rozhodovaní využiť aj zákaznícku linku justhost.com.

Navštívte www.justhost.com

Ako uplatniť zľavový kód na Justhost.com?

1) Najprv je potrebné vybrať plán. Kliknite teda na "Get started" a vyberte program, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

2) V ďalšom kroku je potrebné zvoliť doménu alebo previesť Vašej existujúce doménu. Pokiaľ máte zľavový kupón z našej stránky alebo odinakiaľ, treba ho vložiť aj tu do políčka pod výberom domény.

3) Vyplníte svoje osobné údaje, ešte raz môžete zmeniť svoj plán a pridať niekoľko pridaných služieb ako zálohu stránky, vyhľadávací engine a podobne. Tiež je potrebné zvoliť platbu buď kreditnou kartou alebo cez službu PayPal4) Teraz je všetko pripravené a vy môžete začať pracovať na svojom webe.

Navštívte www.justhost.com

Ukončené ponuky

Až 65% zľava a doména zdarma od Justhost.com kupón (do 17.12.2019)
70% zľava na webhosting Justhost.com kupón (do 17.3.2019)
20% zľava pri objednávke na 1 alebo 2 roky kupón (do 17.3.2019)

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

Štítky - Justhost.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.

Webhosting