Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > D > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Dognet.sk
Dognet.sk

Dognet.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.79/5, 29 hlasovanie)
Pokračovať na www.dognet.sk

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Dognet.sk

Nakupovanie na Dognet.sk...

Ak ste v online svete a máte záujem o affiliate marketing, nevynechajte príležitosť spolupracovať so sieťou Dognet.sk. V tejto príspevku vám predstavíme túto skvelú online službu, ktorá je dostupná pre slovenských, českých, maďarských a rumunských affiliate publikátorov a inzerentov.

Dognet zľavové kódy a zľavové kupóny

Dognet.sk je affiliate sieť, ktorá zastrešuje všetky typy publisherov, ale jej hlavný dôraz je kladený na rozvoj kvalitných obsahových affiliate projektov. Sieť je navrhnutá tak, aby vám pomohla zvýšiť predaje a dosiahnuť reálny biznis. Už nechcete platiť za jednoduché kliky ani za zobrazenia, ale chcete ziskávať skutočných zákazníkov, ktorí vám prinesú zisk.

nzerentom môže byť každá firma alebo spoločnosť, ktorá má záujem zvýšiť predaj svojich produktov alebo služieb. Môže to byť e-shop, poskytovateľ pôžičiek alebo iná online služba. Dognet.sk vám umožňuje zaplatiť odmenu (províziu) partnerom, ktorí vám prinesú nových zákazníkov. Môžete si zvoliť, či chcete odmeňovať v percentách alebo presne určenými eurami za konkrétnu akciu, ako je prihlásenie do newsletteru alebo vyplnenie formuláru.

V základnom balíku, kedy inzerent platí len províziu, sú prijímaní platcovia DPH, ktorí majú projekty dlhšie ako 1 rok a viac ako 800 objednávok mesačne. Avšak, Dognet.sk poskytuje flexibilné riešenia, takže ak máte záujem, vyplňte vstupný formulár pre inzerentov a ich tím vám radi navrhne najlepšiu možnosť.

Integrácia spočíva v nasadení sledovacích kódov na vašu webovú stránku, dodaní bannerov, XML feedov (v prípade e-shopu) a popisu kampane.

Ako inzerent môžete mať istotu, že vaša ponuka je viditeľná pre publisherov, ktorí vám môžu priniesť kvalitných zákazníkov.

Publisherom môže byť každý, kto chce zarobiť na internete propagovaním produktov alebo služieb iných firiem. To môže zahŕňať blogerov, ktorí umiestnia bannery na svoje webové stránky a zarábajú tým, keď ich návštevníci prekliknú na stránku inzerenta a uskutočnia nákup alebo inú akciu.

Registrácia a využívanie kampaní v Dognet.sk je úplne zadarmo. Nemusíte byť živnostníkom ani firmou, môžete sa registrovať aj ako fyzická osoba.

Ak ste ešte nevytvorili webovú stránku, môžete to urobiť neskôr. Všetky kampane a ich podmienky nájdete na webovej stránke Dognet.sk.

Publisheri môžu propagovať kampane na viacerých webových stránkach, pričom s jednou registráciou môžu spolupracovať na neobmedzenom množstve projektov. Samozrejme, všetky stránky musia spĺňať podmienky kampaní a podmienky siete.

Sme však radi, že v Dognet.sk môžete propagovať kampane aj na sociálnych sieťach. Stačí si dávať pozor, aby ste nezasypali svojich nasledovníkov spamom, inak môže dôjsť k zablokovaniu vášho affiliate konta.

Ako funguje affiliate marketing? Affiliate marketing umožňuje inzerentom odmeniť publishery za získanie nových zákazníkov. Provízia sa priraďuje publisherovi, ktorý doviedol zákazníka k finálnemu nákupu.

Ak zákazník klikne na odkazy 2 rôznych publisherov, platí pravidlo: Posledný vyhráva. Publisher, ktorý doviedol zákazníka k finálnemu nákupu, získava províziu.

Prečo bola provízia zamietnutá? Najčastejšie sa provízia zamietne z dôvodu duplicity, kde transakcia má rovnaké ID objednávky, krátky časový rozdiel a rovnakú IP adresu.

Ako dlho trvá schvaľovanie provízií? Schvaľovanie provízií môže trvať približne jeden mesiac, pri eshopoch aj dlhšie, keďže tovar musí byť prevzatý a zaplatený. Každý mesiac sa vyhodnocujajú reporty od inzerentov, na základe ktorých sa schvaľujú provízie, zamietajú a pripisujú bonusy.

Ako zistím, že som získal bonus za sale? Každý mesiac sa od inzerentov získavajú reporty, na základe ktorých sa pripisujú bonusy. Napríklad za úspešné otvorenie účtu alebo poskytnutie pôžičky.

Ako zistím, že som na stránku pridal správny odkaz/banner? Kliknite na odkaz/banner na vašej stránke a následne skontrolujte v administrácii, či sa zaznamenal preklik. Údaje sa aktualizujú každých 25 minút.

Môžem upraviť odkaz a odkazovať na nejakú podstránku alebo konkrétny produkt? Áno, môžete upraviť odkaz a odkazovať na konkrétnu podstránku alebo produkt. To vám umožní presne určiť, ktorý produkt chcete propagovať.

Navštívte www.dognet.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Dognet.sk?

Ide o sprostredkujúcu marketingovú službu. V tomto prípade by zľavový kód nedával zmysel.

Navštívte www.dognet.skYouTube

22.12.2022: PF 2023
28.9.2022: #5 XML feed
22.9.2022: #5 XML Feedek
22.8.2022: #5 XML feeds


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dognet.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.