Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > D > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Digislovakia.sk
Digislovakia.sk

Digislovakia.sk zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 31 hlasovanie)
Pokračovať na www.digislovakia.sk

Aktuálne zľavy a akcie (máj 2024)

Viac o Digislovakia.sk

Nakupovanie na Digislovakia.sk...

Ahojte milí čitatelia, dnes by som vám rád predstavil jednu z najlepších možností, ako si užiť televízne a internetové služby vo svojom domove. Ak ste milovníkmi televíznej zábavy a rýchleho internetu, určite nechcete minúť príležitosť objaviť Digislovakia.sk!

Digislovakia zľavové kódy a zľavové kupóny

Digislovakia.sk je spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o., ktorá poskytuje vynikajúce verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Spoločnosť pôsobí na Slovensku už od roku 2006 a stala sa súčasťou skupiny Slovak Telekom v septembri 2013.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvážiť služby Digislovakia.sk, je ich bohatá programová ponuka. S ich internetovou TV máte prístup k viac ako 140 televíznym kanálom. Nemusíte sa obmedzovať na obyčajné programy, pretože ponúkajú aj kanály v HD kvalite. Výber je naozaj široký, a tak si nájdu svoje obľúbené programy všetci členovia rodiny.

Ako keby toho nebolo dosť, ponúkajú aj rýchly a neobmedzený internet s rýchlosťou až do 300 Mbit/s. To znamená, že si môžete bez obmedzení streamovať videá, hrať online hry, pracovať z domu a ďalej surfovať na internete, bez toho aby ste sa museli obávať o výkonnosť vašej siete.

Čo sa týka cenovej dostupnosti, Digislovakia.sk je skutočne konkurencieschopná. Ceny za ich služby začínajú už od 8,00 € mesačne pre káblovú televíziu, 10,60 € mesačne pre satelitnú televíziu a 9,90 € mesačne pre rýchly internet. Ak chcete kombinovať televíziu a internet, môžete si vybrať balík TV+NET od 16,90 € mesačne.

Okrem tradičných televíznych služieb ponúkajú aj DIGI GO, čo je aplikácia, ktorá vám umožňuje sledovať vaše obľúbené programy na smartfóne alebo tablete kdekoľvek a kedykoľvek. To je skvelý spôsob, ako nezmeškať vaše obľúbené seriály alebo živé prenosy, aj keď ste práve niekde mimo domova. Aplikácia je jednoduchá na používanie a ponúka prehľadné rozhranie, takže si rýchlo nájdete to, čo hľadáte.

V prípade, že potrebujete poradenstvo alebo riešenie problémov, Digislovakia.sk sa vždy postará o svojich zákazníkov. Ich filozofia a obchodná politika sú orientované na potreby zákazníkov, a preto vám poskytnú spoľahlivú podporu. Ich tím je pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek dotazom alebo problémom, či už ide o inštaláciu, technické otázky alebo fakturačné záležitosti. Môžete sa spoľahnúť na to, že budete mať bezproblémový prístup k svojim obľúbeným programom a internetovým službám.

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. sa zaviazala k tomu, že ponúkne vysoko kvalitné služby za dostupné ceny. Okrem toho sú ich služby jednoducho inštalovateľné a majú neobmedzenú dostupnosť satelitného vysielania, pri ktorom si môžete byť istí výborným zvukom a obrazom. Preto nie je divu, že sa stali lídrami na trhu DTH (Direct to Home) v oblasti satelitnej televízie.

Ak žijete v jednom z desiatich slovenských miest, ako sú Handlová, Komárno, Košice, Prievidza/Bojnice, Ružomberok, Senica, Šaľa, Žiar nad Hronom, Brezno a Bratislava, môžete si užiť aj káblovú televíziu a internet od Digislovakia.sk.

Celkovo povedané, ak hľadáte spoľahlivého poskytovateľa televíznych a internetových služieb so skvelým výberom programov a konkurencieschopnými cenami, Digislovakia.sk je tou správnou voľbou. Nezabudnite sa pozrieť na ich webovú stránku pre viac informácií a objednajte si svoj balík už dnes!

Navštívte www.digislovakia.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Digislovakia.sk?

Web slúži pre registráciu ke kontaktu s prevádzkovateľom služieb. Smlouvu uzavřete na základě konverzace se zástupcem společnosti. Neexistuje teda miesto, kam by ste si mohli vložiť slevový kupón. Všetky akčné ponuky, ktoré nájdete na slevovykupon.net sú jen zrcadlením ponúk prevádzkovateľov na Digi Slovakia.

Navštívte www.digislovakia.skYouTube

11.4.2023: UŠETRITE S DIGI
28.10.2022: DIGI Vianoce 2022
11.11.2021: DIGI Vianoce 2021
23.11.2020: DIGI VIANOCE 2020
18.3.2020: DIGI JAR 2020
12.11.2019: DIGI VIANOCE 2019
23.11.2018: DIGI VIANOCE 2018
10.11.2017: DIGI VIANOCE 2017
4.4.2017: DIGI JAR 2017
12.12.2016: LA LIGA Experience
16.11.2016: DIGI vianoce 2016
19.10.2016: ŠŤASTNÁ 11-KA
30.8.2016: DIGI jeseň 2016


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Digislovakia.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.