Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > T > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Tipsport.sk
Tipsport.sk

Tipsport.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.95/5, 42 hlasovanie)
Pokračovať na www.tipsport.sk

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Tipsport.sk

Nakupovanie na Tipsport.sk...

Bonus 20 EUR len za registráciu!

Jedným z lákadiel pre nových hráčov na Tipsport.sk je ich vstupný bonus. Stačí sa zaregistrovať a získate bonus vo výške 20 EUR, úplne zadarmo. Tento bonus vám dáva príležitosť vyskúšať si stávkovanie bez rizika straty vašich vlastných peňazí.

Tipsport zľavové kódy a zľavové kupóny

Vkladový bonus až do výšky 4 000 EUR

Okrem toho, ak sa rozhodnete vložiť vlastné peniaze na svoj účet, môžete získať ešte väčší bonus. Tipsport.sk ponúka vkladový bonus až do výšky 4 000 EUR. Tento bonus však vyžaduje, aby ste stávkovali 10-násobok sumy vášho počiatočného vkladu a hodnoty bonusu. Toto môže byť pre niektorých hráčov výzva, ale je to skvelý spôsob, ako získať ešte viac prostriedkov na stávkovanie.

Široká ponuka stávkových príležitostí

Tipsport.sk ponúka širokú škálu športových stávkových príležitostí. Môžete sa zapojiť do tipovania na futbalové ligy ako Seria A, Ligue One, LaLiga a Bundesliga, ale aj na mnohé iné futbalové súťaže po celom svete. Okrem futbalu môžete stávkovať aj na ďalšie športy, vrátane hokeja, tenisu, basketbalu a mnohých ďalších.

Živé prenosy a komunita tipérov

Tipsport.sk tiež ponúka možnosť sledovať živé prenosy športových udalostí. Môžete sledovať Oktagon či UFC prenosy, hokejové zápasy z play-off NHL a majstrovstiev sveta, a americké súťaže NBA a NFL. Toto vám umožňuje sledovať svoje tipy až do konca.

Okrem toho, Tipsport.sk má aj aktívnu komunitu tipérov, kde môžete zdieľať svoje tipy a skúsenosti s inými hráčmi. To vám umožňuje získavať rady a tipy od ostatných tipérov a cítiť sa súčasťou väčšej komunity.

Tipsport.sk patrí medzi dlhodobo etablované stávkové kancelárie na slovenskom trhu. Spoločnosť prevádzkuje viac ako 400 pobočiek po celom Slovensku a ponúka širokú škálu služieb pre svojich zákazníkov.

Jedným z ich prvenstiev je možnosť tipovania tzv. dvojtipov a stávkovanie na dostihy koní a chrtov. Taktiež majú vernostný program, ktorý odmeňuje pravidelných hráčov.

Výhody Tipsport.sk sú jasné - vstupný bonus, široká ponuka stávkových príležitostí, živé prenosy a aktívna komunita tipérov. Pre tých, ktorí majú radi stávkovanie a sledovanie športových udalostí, je to dobrá voľba.

Spoločnosť Tipsport má bohatú históriu a je jednou z popredných stávkových kancelárií v strednej a východnej Európe. S viac ako dvojdesaťročným pôsobením na slovenskom trhu si získala dôveru a lojalitu mnohých hráčov. Jej neustále rozširované služby a inovatívne prístupy k stávkovaniu, vrátane možnosti tipovať online a sledovať živé prenosy, ju robia konkurencieschopnou a atraktívnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého stávkového poskytovateľa s bohatou ponukou športových stávok a výhodnými bonusmi. Spoločnosť Tipsport neustále posúva hranice v oblasti stávkovania a pokračuje v prispôsobovaní sa potrebám moderných hráčov.

Ak vás zaujala ponuka Tipsport.sk, nezabudnite sa registrovať a využiť ich vstupný bonus 20 EUR. Veľa šťastia pri vašich stávkach!

Navštívte www.tipsport.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Tipsport.sk?

Tipsport.sk nenabízí výhody formou zľavových kódov. Všetky bonusy ať už za registráciu alebo pre bežného používateľa majú svá pravidla a nájdete ich na záložce bonusy priamo na web tipsport.sk

Navštívte www.tipsport.skYouTube

15.11.2019: DVTK - Detva


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tipsport.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.