Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > R > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Refundo.sk
Refundo.sk

Refundo.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.76/5, 50 hlasovanie)
Pokračovať na www.refundo.sk

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Refundo.sk

Nakupovanie na Refundo.sk...

Dnes by som vám rad predstavila online službu, ktorá vám môže priniesť skutočné peniaze za vaše nákupy. Volá sa Refundo.sk a ide o skvelý spôsob, ako získať peniaze späť za svoje nákupy online. Ak ste ochotní zistiť, ako to funguje, čítajte ďalej!

Refundo zľavové kódy a zľavové kupóny

Refundo.sk je jednoduchý spôsob, ako získavať peniaze späť za nákupy v rôznych obchodoch. Tu je, ako to celé prebieha:
1. Založte si účet

Prvým krokom je zaregistrovať sa na Refundo.sk. Registrácia je rýchla a jednoduchá, a dokonca dostanete bonus 2 € ako odmenu za registráciu. Po registrácii budete schopní plne využívať služby Refundo.sk.

2. Vyberte si obchod

Po aktivácii vášho účtu si môžete vybrať obchod z ponuky Refundo.sk, kde chcete nakupovať. Majú širokú škálu obchodov, vrátane elektroniky, oblečenia, kozmetiky, a mnoho ďalších kategórií.

3. Nakúpte v e-shope

Teraz prichádza zábava! Prejdete do vybraného obchodu cez odkaz "Získať cashback" na Refundo.sk a nakúpite si tak, ako ste zvyknutí. Neexistuje žiadny rozdiel oproti štandardnému nakupovaniu.

Dôležité je, že objednávku musíte urobiť ihneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí. Tým sa zabezpečí, že váš nákup bude správne zaznamenaný.

4. Pripíšu vám odmenu - cashback

Po dokončení nákupu túto objednávku zaregistrujú a na vašom účte na Refundo.sk sa objavia informácie o tejto objednávke a výška peňazí, ktoré za ňu dostanete. Avšak je potrebné počkať, kým obchod schváli vašu objednávku a pošle peniaze na Refundo.sk. To sa deje až potom, čo je tovar zaplatený, doručený a uplynie lehota na vrátenie tovaru.

5. Výplata odmeny

Minimálna suma na výplatu je 1 € pre cashback z nákupov a 4 € pre bonusy, ako je vstupný bonus alebo bonusy za odporúčanie. Peniaze sa vyplácajú prevodom na váš bankový účet, a požiadať si o ich zaslanie môžete jednoducho po prihlásení zo svojho účtu.

Zľavové kupóny a akcie

Okrem cashbacku Refundo.sk ponúka aj ďalšie výhody, ako zľavové kupóny, aktuálne letáky a možnosť nákupu na AliExpress so zľavou.
Zakončenie


Bonusy na Refundo.sk:

Vstupný bonus: Po úspešnej registrácii získate vstupný bonus vo výške 2 €, ktorý môžete použiť pri vašich nákupoch.

Bonusy za odporúčanie: Ak odporučíte Refundo.sk svojim priateľom a oni sa zaregistrujú, môžete získať ďalšie bonusy. Mnoho online platforiem ponúka tieto bonusy, aby motivovali ľudí, aby pozvali svojich známych.

Cashback bonusy: Cashback je systém, kde dostávate peniaze späť za svoje nákupy. Po každom nákupe prostredníctvom Refundo.sk sa vám časom pripíše určitá suma peňazí, ktorú môžete potom vyplatiť na svoj bankový účet, keď dosiahnete minimálnu výšku sumy na výplatu.

Týmto spôsobom môžete získavať rôzne bonusy a peniaze späť za svoje nákupy v online obchodoch, čo je skvelý spôsob, ako ušetriť a získať odmeny za svoju vernosť. Nezabudnite sledovať svoj účet na Refundo.sk a využiť všetky dostupné bonusy a výhody.

Takže, ak chcete získať peniaze späť za svoje online nákupy a mať prístup k rôznym zľavám a akciám, neváhajte si založiť účet na Refundo.sk. Je to jednoduchý spôsob, ako získavať odmeny za svoje nákupy a ušetriť ešte viac peňazí. Nezabudnite sa zaregistrovať a začať využívať túto výbornú službu ešte dnes!

Navštívte www.refundo.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Refundo.sk?

Proces registrácie:

Navštívte webovú stránku Refundo.sk: Prvým krokom je ísť na webovú stránku Refundo.sk cez váš internetový prehliadač.

Nájdenie registračného formulára: Po príchode na webovú stránku Refundo.sk budete mať možnosť nájsť a kliknúť na tlačidlo "Registrovať sa" alebo podobné označenie. To vás presmeruje na stránku s registračným formulárom.

Vyplňte registračný formulár: V registračnom formulári budete musieť uviesť niektoré osobné informácie, ako je vaše meno, e-mailová adresa a heslo pre váš účet. Uistite sa, že tieto údaje sú správne, pretože budú použité na identifikáciu vášho účtu.

Aktivácia účtu: Po vyplnení formulára budete musieť potvrdiť svoju registráciu prostredníctvom odkazu, ktorý vám príde na zadanú e-mailovú adresu. Kliknutím na tento odkaz aktivujete svoj účet.

Získať bonus 2 €: Po úspešnej aktivácii vášho účtu vám Refundo.sk odmení bonus v hodnote 2 €. Tento bonus sa vám priradí na váš účet a môžete ho použiť pri nákupoch v obchodoch, ktoré spolupracujú s Refundo.sk.

Navštívte www.refundo.skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Refundo.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.