Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > Q > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Qatarairways.com
Qatarairways.com

Qatarairways.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasovanie)

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Qatarairways.com

Nakupovanie na Qatarairways.com...

Dnes by som chcel s vami zdieľať skvelú novinku pre tých, ktorí radi cestujú a hľadajú skvelé možnosti pre svoje lety. Ak ste ešte nepočuli o Qatar Airways a ich online obchode na qatarairways.com, máme pre vás niečo, čo vás zaujme.

Qatarairways zľavové kódy a zľavové kupóny

Qatar Airways je viacnásobne ocenenou leteckou spoločnosťou, ktorá práve získala cenu za "Najlepší obchodný trieda" desiaty raz na udelení ocenení World Airline Awards v roku 2023, ktoré organizuje medzinárodná organizácia pre hodnotenie leteckej dopravy, Skytrax. Táto spoločnosť je synonymom pre excelentnosť a stále si odnáša ocenenia ako "Najlepšia letecká spoločnosť na Blízkom východe", "Najlepšia obchodná trieda Lounge" a "Najlepšia obchodná trieda Lounge stravovanie". Taktiež bola už sedemkrát zvolená "Najlepšou leteckou spoločnosťou na svete" podľa hodnotenia Skytrax (v rokoch 2011, 2012, 2015, 2017, 2019, 2021 a 2022).

Qatar Airways momentálne prevádzkuje lety na viac ako 160 destinácií po celom svete, pričom sa prepojuje cez svoju hlavnú základňu v Dauhe, na letisko Hamad International Airport. To bolo dvakrát po sebe hodnotené spoločnosťou Skytrax ako "Najlepšie letisko na svete" v rokoch 2021 a 2022. Tento rok bolo letisko Hamad International Airport ohodnotené druhým najlepším letiskom na svete a obdržalo ocenenie "Najlepšie letisko na Blízkom východe" už po deviatykrát po sebe, a to aj ocenenie za "Najlepší nákupy na letisku na svete".

Qatar Airways je skvelou voľbou pre vaše cestovanie, a teraz si môžete rezervovať svoje lety jednoducho a pohodlne online na ich oficiálnej webovej stránke qatarairways.com. Na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie o letových možnostiach, cenách, destináciách a aktuálnych novinkách z letectva. Okrem toho vám stránka ponúka aj možnosť sledovať aktuálne správy z Qatar Airways, vrátane najnovších oznamov, udalostí a ocenení, ktoré spoločnosť získala.

Qatar Airways je skvelou voľbou pre vaše nasledujúce cestovanie, a ak ste ešte neskúsili ich služby, teraz je ten správny čas. Navštívte qatarairways.com a objavte svet cestovania s touto vynikajúcou leteckou spoločnosťou. Verím, že vás ich špičkové služby a komfort na palube budú nadchýniť, a že si budete môcť užiť jedinečný zážitok z cestovania.

Nezabudnite si zaregistrovať na odber exkluzívnych noviniek a byť v obraze o najnovších ponukách a akciách od Qatar Airways. Pripravte sa na dobrodružstvo a zažite svet cestovania v štýle s Qatar Airways!

Navštívte www.qatarairways.com/en-cz/homepage.html

Ako uplatniť zľavový kód na Qatarairways.com?

Navštívte webovú stránku Qatar Airways: Začnite tým, že navštívite oficiálnu webovú stránku Qatar Airways, ktorá je qatarairways.com.

Vyberte miesto odletu a destináciu: Na domovskej stránke Qatar Airways uvidíte vyhľadávací nástroj, kde môžete zadať miesto odletu alebo letisko a destináciu. Vyberte si termíny cesty (odchod a návrat, ak ide o cestu tam a späť).

Vyberte si triedu kabíny: Qatar Airways ponúka rôzne triedy kabíny, vrátane Ekonomiky, Business a First Class. Vyberte si triedu kabíny, ktorá vyhovuje vašim preferenciám a rozpočtu.

Hľadajte lety: Kliknite na tlačidlo "Hľadať" alebo "Nájsť lety", aby ste našli dostupné lety na základe vašich kritérií.

Prezerajte si možnosti letu: Uvidíte zoznam dostupných letov, ktoré zodpovedajú vašim kritériám vyhľadávania. Prezrite si možnosti, vrátane času letu, prestupov (ak sú) a ceny.

Vyberte si svoj let: Kliknite na let, ktorý chcete rezervovať, aby ste videli ďalšie podrobnosti. Uistite sa, že časy a dátumy letu sú v súlade s vašimi cestovnými plánmi.

Vyberte si sedadlá: Máte možnosť vybrať si svoje sedadlá na palube lietadla. Buď si môžete vybrať svoje sedadlá, alebo nechať Qatar Airways, aby ich pre vás určil.

Vložte údaje o cestujúcich: Zadajte požadované údaje o cestujúcich, vrátane mena, kontaktných údajov a pasových údajov pre všetkých cestujúcich.

Pridajte doplnky (ak je to žiadané): Môžete si vybrať pridanie doplnkov, ako je cestovné poistenie, transfery na letisku alebo špeciálne jedlá v závislosti od vašich preferencií.

Skontrolujte svoju rezerváciu: Dôkladne skontrolujte údaje o vašej rezervácii, vrátane informácií o lete, údajov o cestujúcich a celkových nákladov. Uistite sa, že všetky údaje sú správne.

Platba: Pokračujte na stránku s platbou, kde zadáte informácie o svojej platobnej karte. Qatar Airways prijíma rôzne platobné metódy, vrátane kreditných a debetných kariet.

Potvrdenie rezervácie: Po dokončení platobného procesu dostanete e-mail s potvrdením vašej rezervácie. Uistite sa, že tento e-mail si uložíte na ďalšiu referenciu.

Online odletová registrácia: Môžete sa prihlásiť na let online prostredníctvom webovej stránky Qatar Airways alebo mobilnej aplikácie. Prihlásenie na let zvyčajne začína 48 hodín pred odletom. Počas online registrácie získate palubný lístok, ktorý môžete vytlačiť alebo si ho uložiť elektronicky.

Príchod na letisko: V deň vášho letu príďte na letisko s dostatočným predstihom. Qatar Airways odporúča prísť na letisko aspoň tri hodiny pred odletom na medzinárodné lety.

Bezpečnostné a imigračné kontroly: Prejdite bezpečnostnými kontrolami a postupmi imigračnej kontroly na letisku.

Nástup na palubu: Keď váš let bude pripravený na nástup na palubu, počúvajte oznamy alebo skontrolujte odchodové tabule pre informácie o bráne odletu. Prejdite na vašu odletovú bránu a predložte svoj palubný lístok a pas pre overenie.

Užite si let: Po nástupe na palubu sa usadíte na svoje miesto a užijete si váš let s Qatar Airways. Táto letecká spoločnosť je známa pre svoju vynikajúcu službu, zábavu na palube a komfortné kabíny.

Navštívte www.qatarairways.com/en-cz/homepage.htmlZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Qatarairways.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.