Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > N > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Novakidschool.com
Novakidschool.com

Novakidschool.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(3.5/5, 2 hlasovanie)
Pokračovať na www.novakidschool.com/sk

Aktuálne zľavy a akcie (február 2024)

Viac o Novakidschool.com

Nakupovanie na Novakidschool.com...

V dnešnej globalizovanej spoločnosti nabýva znalosť angličtiny pre budúci úspech vašich detí stále väčšieho významu. Avšak nájsť vhodný program pre výučbu angličtiny pre vaše dieťa môže byť náročný úkol. A práve tu vstupuje Novakid School – inovatívna a efektívna online platforma navrhnutá tak, aby deťom vo veku 4-12 rokov umožnila naučiť sa anglicky zábavným a pútavým spôsobom.

Novakidschool zľavové kódy a zľavové kupóny

Jazykové ponorenie: Učenie s rodilým rečníkom

V Novakid School bude mať vaše dieťa jedinečnú príležitosť naučiť sa anglicky prostredníctvom jazykového ponorenia. To znamená, že budú vyučovaní rodilými anglickými rečníkmi, čo je široko uznávané ako najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako získať nový jazyk. Jazykové ponorenie nielen zlepšuje jazykové zručnosti, ale tiež zvyšuje porozumenie kultúre a posilňuje sebavedomie pri hovorení.

Skúsení a certifikovaní učitelia

Novakid School má hrdosť na svoj tím skúsených a certifikovaných špecialistov na výučbu angličtiny ako druhého jazyka (ESL). Títo oddaní učitelia majú rozsiahle skúsenosti s online výučbou a sú odborníkmi v prispôsobovaní hodín potrebám mladých študentov. Vaše dieťa dostane individualizovanú pozornosť a podporu, aby sa zabezpečil jeho rozvoj v angličtine.

Od jednoduchého k zložitému: Prispôsobený učebný plán

Novakid School nasleduje starostlivo vypracovaný učebný plán, ktorý začína jednoduchými konceptmi a postupne sa zvyšuje v náročnosti. Tento postupný prístup zabezpečuje, že deti budujú pevný základ v angličtine a neustále zlepšujú svoje zručnosti. Učebný plán je navrhnutý tak, aby bol v súlade s Spoločným európskym referenčným rámcom pre jazyky (CEFR), čo zaručuje vysokú kvalitu vzdelávania.

Hodiny z pohodlia domova

Jednou z veľkých výhod Novakid School je to, že deti môžu učiť z pohodlia svojich domovov. To eliminuje potrebu rodičov stráviť čas a peniaze cestovaním do offline škôl a lektorov. Okrem toho poskytuje bezpečné a známe prostredie pre vzdelávanie, čo je osobitne dôležité v čase, keď sú zdravotné obavy na prvom mieste.

Program vhodný pre vek

Program v Novakid School je starostlivo navrhnutý tak, aby braol do úvahy vzdelávacie a psychologické charakteristiky detí vo veku 4-12 rokov. Hodiny sú zaujímavé a prispôsobené veku a úrovni zručností každého dieťaťa, zabezpečujúc pozitívny a efektívny vzdelávací zážitok.

Pohodlný účet pre rodičov a mobilná aplikácia

Novakid School rozumie dôležitosti účasti rodičov v vzdelávaní dieťaťa. Preto poskytujú pohodlný účet pre rodičov na svojej webovej stránke, čo rodičom uľahčuje organizáciu hodín, sledovanie pokroku a komunikáciu s učiteľmi. Ponúkajú aj mobilnú aplikáciu pre ešte väčšiu pohodlnoť.

Interaktívny vzdelávací zážitok

Deti milujú Novakid School, pretože z angličtiny robí interaktívnu dobrodružnú cestu. S účtom pre deti vo forme hry si môžu vybrať postavy, plniť zábavné úlohy a získať certifikáty a hviezdy, čo robí učenie angličtiny zábavným zážitkom.

Flexibilné cenové plány

Novakid School ponúka flexibilné cenové plány, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtovým možnostiam. Či preferujete mesačné predplatné alebo dlhodobý záväzok, nájde sa možnosť pre vás. Okrem toho poskytujú bezplatnú skúšobnú lekciu, aby ste mohli program vyskúšať pred rozhodnutím.

Prečo si vybrať Novakid School?

Novakid School vyniká niekoľkými dôvodmi:

Všetky hodiny sú vedené v angličtine, čo podporuje rýchle osvojenie jazyka.
Učebný plán je prispôsobený deťom a využíva komiksy, mini-hry a virtuálne prehliadky pre zábavný a pútavý vzdelávací zážitok.
Program sa prispôsobuje úrovni dieťaťa, čo zabezpečuje, že sa bude vzdelávať vo vlastnom tempe.
Každé dieťa dostáva 100% pozornosti učiteľa, s opravou výslovnosti a vysvetlením, kedy je to potrebné.
Všetko, čo potrebujete pre vzdelávanie, je poskytované, čo eliminuje potrebu dodatočných učebníc alebo programov.

Sledujte pokrok svojho dieťaťa

Rodičia môžu ľahko sledovať pokrok svojho dieťaťa prostredníctvom sekcie Úspechy v účte rodičov, spätnej väzby učiteľa, videonahrávok lekcií a zhrnutí vzdelávania. Novakid School udržiava rodičov informovaných každým krokom.

Certifikáty za dosiahnutie

Na konci každej dokončenej úrovne dostane vaše dieťa farebný certifikát od Novakid, skvelý spôsob, ako predstaviť ich úspechy a motivovať ich k ďalšiemu vzdelávaniu.

Pokračovanie vo vzdelávacom procese

Po skúšobnej lekcii môžete vybrať vhodné tempo vzdelávania a rezervovať lekcie s Novakid School. Zakúpenie predplatného je jednoduché a môžete dokonca vybrať preferovaného učiteľa svojho dieťaťa. S Novakid School budete podporovať vzdelávaciu cestu svojho dieťaťa v angličtine každým krokom.

Nezmeškajte túto príležitosť dať svojmu dieťaťu náskok v angličtine s Novakid School. Prihláste sa dnes na bezplatnú skúšobnú lekciu a uvidíte rozdiel na vlastné oči! Budúcnosť vašeho dieťaťa čaká.

Navštívte www.novakidschool.com/sk

Ako uplatniť zľavový kód na Novakidschool.com?

Novakid.com začína pre každého programom zadarmo. Plán si môžete vybrať až pokiaľ budete so službou spokojní.

Navštívte www.novakidschool.com/skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Novakidschool.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.