Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > M > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Mbank.sk
Mbank.sk

Mbank.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.88/5, 32 hlasovanie)
Pokračovať na www.mbank.sk

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Mbank.sk

Nakupovanie na Mbank.sk...

S digitalizáciou finančných služieb na vzostupe sa stáva výber správneho bankového partnera ešte dôležitejším ako kedykoľvek predtým. Mnoho z nás si kládze otázku, ktorá banka ponúka najlepšie služby a najvýhodnejšie podmienky. Jednou z možností, ktorú by ste mali zvážiť, je mbank.sk. Táto moderná banka vám prináša atraktívne výhody a výborné služby.

Mbank zľavové kódy a zľavové kupóny

Pri otvorení účtu v mbank.sk môžete získať štartovací bonus až do výšky 60 EUR! Nie je to fantastické? Stačí založiť si mKonto cez jednoduchý online proces a následne nahrať svoju kartu do mobilnej aplikácie alebo smart hodiniek. Potom už len plaťte mobilom alebo hodinkami a čo miniete, to vám banka vráti. Táto akcia platí až do 30. septembra 2023. A to nie je všetko! Vaša odmena vám bude vyplatená do 30 dní odo dňa splnenia podmienok akcie. Pre viac informácií o tejto akcii si môžete prečítať kompletné podmienky na ich webovej stránke.

Okrem tejto špeciálnej akcie ponúka mbank.sk ďalšiu výhodu. Ak si založíte mKonto s hashtagom #navlastnetriko, môžete získať bonus vo výške 30 EUR. Stačí si založiť mKonto rovnakým spôsobom cez online platformu, nahradiť si kartu do mobilnej aplikácie alebo smart hodiniek a aspoň raz s ňou zaplatiť. Táto akcia trvá tiež do 30. septembra 2023, a odmena bude vyplatená do 30 dní odo dňa splnenia podmienok akcie.

Jednou z najväčších výhod, ktoré mbank.sk ponúka, je možnosť mať účet bez poplatkov. To znamená, že nemusíte platiť za vedenie účtu, prichádzajúce ani odchádzajúce platby, trvalé príkazy ani inkasácie. Toto je skvelá správa pre tých, ktorí nechcú míňať zbytočné peniaze na bankové poplatky.

Navyše, mbank.sk vám umožňuje vyberať peniaze z bankomatov bez poplatkov. Bez ohľadu na to, či ste doma alebo v zahraničí, za výbery z bankomatov neplatíte, pokiaľ si vyberiete aspoň 70 EUR. To znamená, že môžete mať prístup k svojim financiám kdekoľvek na svete bez obmedzení.

Okrem toho mbank.sk ponúka bezplatnú kartu k vášmu účtu. Stačí s ňou mesačne v obchodoch alebo na internete zaplatiť aspoň 70 EUR, a nemusíte platiť za jej vydanie alebo obnovenie.

Založiť si mKonto v mbank.sk je rýchle a jednoduché. Môžete to urobiť online tým, že vyplníte jednoduchú žiadosť, a o ďalších krokoch vás budú informovať e-mailami. Ak preferujete osobný kontakt, môžete sa aj osobne zastaviť na jednej z ich pobočiek a zmluvu môžete následne podpísať tam.

Na jedno rodné číslo môže byť založené iba jedno mKonto, ale ak chcete, aby mohla účet využívať aj iná osoba, stačí zmeniť individuálny účet na spoločný účet alebo k účtu zriadiť disponenta.Čo sa týka toho, kto si môže otvoriť mKonto, fyzickú osobu s neobmedzenou spôsobilosťou na právne úkony s trvalým alebo prechodným pobytom alebo registrovaným právom na pobyt na území Slovenskej republiky s prideleným rodným číslom môže mať účet v mbank.sk. Vklady na mKonto v mbank.sk je možné vykonávať rôznymi spôsobmi, vrátane bezhotovostných prevodov alebo vkladov hotovosti na pobočke ktorejkoľvek banky, ktorá túto službu poskytuje. Môžete dokonca vložiť peniaze na mKonto formou Poštové

Navštívte www.mbank.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Mbank.sk?

Tento portál slúži ako jednacia služba pre účet. Výhodná ponuka je aktivovaná automaticky kliknutím na konkrétnu ponuku.

Navštívte www.mbank.skYouTube

22.2.2023: Banka poruke
2.11.2020: mKonto zadarmo
3.3.2020: mKonto za nula
2.3.2020: mKonto zadarmo
23.1.2018: Moje výdavky
22.1.2018: Pôžička


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mbank.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.