Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > M > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Market24.sk
Market24.sk

Market24.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.51/5, 35 hlasovanie)
Pokračovať na www.market24.sk

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Market24.sk

Nakupovanie na Market24.sk...

Ak ste zavítali až sem, vedzte, že obchod Market24.sk miestom pre deti ale aj pre celú rodinu. V tomto obchode nájdete kočík, autosedačku, trojkolku, odrážadlo aj tanierik na kŕmené alebo hračku. Nájdete tu jednoducho všetko pre deti od narodenia, cez dojčiace mamičku až po staršie deti. Ak by sme mali Market-24.cz prirovnať ku kamennému obchodu, jednalo by sa o vietnamský obchod však so značkovým tovarom zameraný na deti.

Market24 zľavové kódy a zľavové kupóny

Najlepšie predstavu o tom, čo obchod ponúka si urobíme, ak sa pozrieme na jednotlivé kategórie, ktoré obchod ponúka. Kategória najväčší je teda tá, ktorá ponúka tovar pre deti: kočíky, autosedačky, detské bicykle, trojkolky, odrážadlá, bezpečnosť a ochrana zdravia, cumlíky, hryzátka, hrkálky, darčeky a dekorácie, deky, fusaky, nánožníky, detské topánočky, detský nábytok, dojčenia a kŕmenie, doplnky k postieľkam a izbičky, hracie deky a lehátka, hračky, LEGO hračky, hračky na záhradu, hygiena a kúpanie, chodítka a aktívne centrá, karneval, kostýmy, klokanky, vaky, nosiče, kufríky a cestovné doplnky, oblečenie pre deti i mamičky, RC modely, sezónny tovar, školské potreby a ďalšie.

Ostatné kategórie sú potom podstatne chudobnejšie. Elektro a domácnosť ponúka: mixéry, ohrievače detskej stravy, niečo málo do kúpeľne, nákupné vozíky, náradie a úložné boxy. Nájdete tu tiež rôzne drobnosti do kuchyne - rôzne riadu a pomocníkov.

Kategórie pre šport obsahuje športy na kolesách, vodné športy, lopty a spoločenské športy, letné športy, turistiku a rekreáciu, ďalej potom športová obuv, termobielizeň, zimné športy, fitness a posilňovňu, funkčné oblečenie a bojové športy. Ponuka potom pokračuje kategóriami krása a zdravie a knihy a CD. Ako hovoríme - taký všeobecný vietnamský obchod. Čo však vo vietnamskej obchode nenájdete je značkový tovar. To je tu iné. Tovar si totiž môžete vyberať aj podľa jeho výrobcu.

Zakúpiť môžete aj darčekové poukážky, ktoré sú ideálnym darčekom narýchlo, ak ste zabudli alebo nemôžete nič vymyslieť.

O doručenie tovaru sa stará Zásielkovňa, kde môžete vyzdvihnúť tovar osobne na pobočke, ďalej potom bližšie nešpecifikované kuriérskou služby a tiež kuriér GLS a UPS. Platiť je možné vopred na účet alebo platobnou kartou a samozrejme aj na dobierku. Zakúpiť môžete tovar aj na splátky so spoločnosťou Quatro.

Veríme, že Vás nakupovanie v tejto internetovej tržnici bude baviť a zakúpený tovar Vám bude dlho a verne slúžiť. Prajeme prímený nákup.

Navštívte www.market24.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Market24.sk?

VideonávodPopis

Obchod market-24 v súčasnosti neimplementovala do svojho obchodu možnosť využitia zľavových kódov a ponúka predovšetkým zľavové akcie bez nutnosti použitia takéhoto kódu. Zľavové akcie využijete jednoducho, keď prejdete do Market-24 skrze odkazy, ktoré nájdete na našom zľavovom portáli SlevovyKupon.net.

Ak sa situácia zmení a obchod Market-24.sk začne ponúkať výhody prostredníctvom zľavových kódov, budeme Vás o takejto situácii informovať tu vrátane podrobného návodu na využitie takýchto kódov.

Navštívte www.market24.skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Market24.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.