Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > I > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Invia.sk
Invia.sk

Invia.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.58/5, 31 hlasovanie)
Pokračovať na www.invia.sk

Aktuálne zľavy a akcie (september 2023)

Viac o Invia.sk

Nakupovanie na Invia.sk...

Invia.sk je cestovná agentúra, ale dokáže toho pre Vás zariadiť oveľa viac. Ponúka širokú paletu služieb z oblasti cestovného rucha. V ponuke nájdete katalógové zájazdy, last minute zájazdy, first minute zájazdy, recenzie hotelov, rozsiahle fotogalérie príslušných miest, atlas sveta, darčekové certifikáty, rezerváciu leteniek a mnoho ďalšieho.

Invia zľavové kódy a zľavové kupóny

Pri predaji zájazdov Invia neponúka len vlastné zájazdy. Je autorizovaným predajcom viac ako 300 renomovaných, poistených a preverených cestovných kancelárií. Na jednom portáli tak nájdete v jednotnom dizajne a prehľadne ponuku dovolenky, ktorú by ste inak hľadali po mnohých stránkach alebo papierových katalógoch. Môžete tak porovnávať ponuky kancelárií ako je Čedok, Exim Tours, Firo a ďalších a nemusíte navštevovať ani ich pobočky, pretože úprimne - kto na to má v dnešnej dobe čas.

Ak vyberáte dovolenku bez dopravy, alebo chcete vyraziť len tak bez vopred dohodnuté dovolenky, využite vyhľadávanie leteniek. Služba funguje rovnako ako konkurenčné portály Pelikan alebo Kralovna. Nechýba teda ani možnosť nájdenia hoteli pri letisku, prenájmu auta vo Vašej destinácii alebo cestovného poistenia.

Každá z kategórií (zájazdy, first minute, last minute, letenky, recenzie ...) má vlastný špeciálný vyhľadávač, do ktorého možno zadávať predovšetkým termíny, požadovanej destinácie, počet osôb a podobne. To Vám značne uľahčí prácu, oproti akémukoľvek papierovému katalógu a tiež Vám to zaistí objektivitu, ktorú Vám neponúkne pracovník žiadnej pobočky cestovnej kancelárie. Jednoducho vyberte tú najvýhodnejšiu a najzaujímavejšie ponuku, ktorá spĺňa všetky Vaše priania. A ak sa chystáte niekomu dovolenku darovať, nevyberajte za neho, jednoducho zakúpte poukaz v určitej cene a nechajte obdarovaného, ​​nech si zo širokej ponuky vyberie sám.

Služieb je však oveľa viac. Skúsime niektoré z nich ešte vymenovať. Dovolenku môžete zakúpiť na splátky. Je možné dojednať nielen cestovné poistenie ale ďalšie nadštandardné poistenie, tak aby ste aj cez všetky prekážky odleteli a zažili skvelú dovolenku. Zariadiť Vám Invia dokáže aj parkovanie priamo v blízkosti českých aj slovenských letísk, tak aby ste neminuli za parkovanie viac ako za samotnú dovolenku. Invia Vám dokáže zabezpečiť prenájom automobilu vo Vašej destinácii. Nájdete zoznam odporúčaných a preverených autopožičovní a môžete si prostredníctvom portálu aj auto zarezervovať, tak aby bolo dostupné, až do destinácie dorazíte. Bojíte Ak sa o svoje vozidlo na letisku, nechajte sa zviesť vopred dohodnutým taxi. Ak mierite do krajiny, ktorá má zavedený vízový styk, Invia za Vás za poplatok dokáže zariadiť aj vybavenie víz. A ako úplne unikátne môžeme hodnotiť poistenia počasia. Môžete tak žiadať odškodnenie, pokiaľ bude na Vašej dovolenke zamračené a škaredo - teda ak si toto poistenie dohodnete.

Na niekoľkých riadkoch je veľmi ťažké opísať celý repertoár služieb Invia, navštívte teda stránky Invia cez niektorý z našich kupónov či odkaz u tohto článku a presvedčte sa sami, že Invia dokáže splniť Vaše priania.

Navštívte www.invia.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Invia.sk?

Ako objednať dovolenku na Invia.sk

1) Vyberte svoj zájazd pomocou vyhľadávača a filtrov.

2) Zobrazte zájazd. Nájdete tu všetky potrebné informácie o destinácii a zariadeniach, ktoré Vás čakajú v cieľovom hoteli. Na spodnej strane stránky vyplňte počet osôb a dodatočné služby ako poistenie, ktoré by ste radi mali. Tiež vyplňte kontaktné údaje na Vás.

Invia zľavové kódy a zľavové kupóny

3) Potom kliknite na "nezáväzná objednávka". Údaje o Vašej objednávke boli zaslané pracovníkom agentúry. Tí Vás budú kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu aby s Vami vybavili detailmi Vašej objednávky.

Navštívte www.invia.skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Invia.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.