Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > I > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Ifortuna.sk
Ifortuna.sk

Ifortuna.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.45/5, 38 hlasovanie)
Pokračovať na www.ifortuna.sk

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Ifortuna.sk

Nakupovanie na Ifortuna.sk...

Hoci Fortuna Entertainment Group vznikla až v roku 2009, je dnes najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Nepôsobí teda len na Slovensku ale aj v Poľsku a v Českej republike. V Česku máš však firma takmer dvadsaťročnú históriu a svojich stálych zákazníkov. Ani na trhu online stávok nenájdete v Českej republike väčšiu rybu - Fortuna prevádzkuje svoj online stávkový portál iFortuna.cz v Česku a iFortuna.sk na slovenskom

Ifortuna zľavové kódy a zľavové kupóny

Hlavným zameraním Fortuny sú a boli športové kurzové stávky. Väčšina z nich sa týka futbalu, hokeja, tenisu, volejbalu a basketbalu. U nich potom sústredí Fortuna svoje sily na tímy a súťaže, ktoré sú najvýznamnejšie medzi zákazníkmi. V kombinácii s online stávkovaním na iFortuna.sk je možné využiť ďalších kanálov, ako sú kamenné pobočky a tiež SMS správy. Fortuna na trhu nezaostáva a snažia sa rozvíjať typy stávok a predstavovať stále nové produkty.

Ak sa rozhodnete vsádzať na iFortuna.sk máte na hlavnej stránke portálu výber. Hlavným zameraním, ako sme už povedali, sú kurzové stávky. Ak si ich vyberiete, máte možnosť si po ľavej strane vybrať šport a jeho odnož - napríklad Tenis - muži. Tipovať môžete aj na odporúčané ligy, napríklad prvý slovenský ligu futbalu, anglickú Premier League, hokejovú KHL alebo napríklad turnaja ako je US Open.

V poslednej dobe sú tiež obľúbené stávky live, kde môžete vsádzať na zápasy, ktoré práve bežia. V ich priebehu sa mení kurzy a Vy tak máte možnosť reagovať na vývoj zápasu či flexibilne meniť stávky podľa Vami známych schopností hráča či tímu.

Fortuna je v podstate jedna veľká súťaž. Ale aj ona sama organizuje celú radu zaujímavých súťaží o finančné i hmotné ceny.

Prostredníctvom záložky "komunita" môžete komunikovať s ostatnými stávkujúcim a napríklad poprosiť o radu, či Vaše stávka môže dávať zmysel. Môžete sa vyjadrovať k analýzam, predávať svoje rozohranej tickety, komunikovať s ďalšími online stávkujúcim alebo sa napríklad len zamerať na najpopulárnejšie príspevky.

Pretože používanie portálu nemusí každému prísť úplne intuitívne, je všetko sprevádzané prehľadnými návody a tutoriály. Samozrejme nechýba zákaznícka podpora. Ak máte akýkoľvek problém, jednoducho vytvoríte ticket so svojou e-mailovou adresou a operátori sa Vám pokúsi pomôcť. Odporúčame však ako prvý zhliadnuť sekciu FAQ, kde sú najčastejšie otázky zákazníkov ohľadne hry a registrácia už zodpovedané dopredu.

Ak chcete hrať na iFortuna.cz je nutná registrácia a nabitie herného účtu určitým obnosom financií. Ak splníte podmienky, ktoré sú popísané na našich kupónoch, môžete dostať výrazné bonusy pre Vaše prvé dobitie kreditu.

Veríme, že na iFortuna.sk si užijete veľa zábavy a s trochou šťastia získate tiež príjemné výhry.

Navštívte www.ifortuna.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Ifortuna.sk?

Pre získanie registračného bonusu.

1) Vyberte niektorý z kupónov na našich stránkach a prekliknite sa skrze neho na stránky iFortuna.sk

2) V pravom hornom rohu použite tlačidlo "registrácia"

3) Na ďalšej strane vyplníte svoje osobné údaje a vyberiete bonus, ktorý chcete čerpať. Môžete si vybrať základný bonusov alebo použiť k dispozícii vlastný kód či náš kód (pokiaľ je v súčasnosti nejaký platný na slevovykupon.net)

4) Každý z týchto bonusov má svoje podmienky (prestávkovať určité množstvo, dobiť kredit ...) prosím sledujte inštrukcie u každého z týchto bonusov, na jeho získanie.

5) Teraz už len overíte svoju e-mailovú adresu a Váš účet bude funkčný.

Ifortuna zľavové kódy a zľavové kupóny

6) Ak si neviete rady s vložením peňazí na Váš hráčsky účet, použite nápovedu, ktorá je k dispozícii priamo na portáloch iFortuna, ako vidíte na obrázku.

Prajeme veľa šťastia.

Navštívte www.ifortuna.skYouTube

26.4.2018: Puk ku hviezdam


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ifortuna.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.