Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > H > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Hotels.com
Hotels.com

Hotels.com zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.46/5, 26 hlasovanie)
Pokračovať na sk.hotels.com

Aktuálne zľavy a akcie (apríl 2024)

Viac o Hotels.com

Nakupovanie na Hotels.com...

Hľadáte ubytovanie v zahraničí alebo doma, ale nechce sa Vám prechádzať ponuky hotelov jednotlivo? Skúste využiť funkcia jednoduchého agregátora ponúk ubytovanie v hoteli Hotels.com. Hotels.com ponúka na výber zo stoviek tisíc rôznych hotelov vo viac než šesťdesiatich krajinách sveta. Program Hotels.com má ešte jednu výhodu a tou je, že za každých 10 objednaných nocí dostanete jednu zdarma. Tento program funguje úspešne už dlhé roky a je jedným z dôvodov, prečo sa používatelia na Hotels.com radi vracajú. Podmienkou je, že pre získanie noci zadarmo musíte v uplynulom roku rezervovať aspoň 10 nocí cez tento rezervačný portál.

Hotels zľavové kódy a zľavové kupóny

Spoločnosť Hotels.com je jedným z popredných sprostredkovateľov ubytovanie v hoteloch na internete. Spoločnosť, ktorá portál prevádzkuje, sídli v Texase v Spojených štátoch Amerických.

Výber vhodného hotela Vám uľahčí prehľadný a detailný popis vrátane fotografií a užívateľských hodnotení. Práve systém užívateľských hodnotení je kľúčový pri výbere hotela pre väčšinu zákazníkov. Pri každom hoteli je tiež mapka, ktorá zobrazuje presné umiestnenie hotela. Nestane sa Vám tak, že z opisu "niekoľko metrov od pláže" sa vykľuje dlhý pochod.

Ponuka hotelov je vhodná pre všetkých zákazníkov - zaistíte tak dovolenku pri mori, krátke prespanie pri prejazde mestom alebo ubytovanie po dobu služobné cesty. Pri výbere hotela si tiež môžete pomôcť nastavením filtrov. Zaistíte tak hotely s požadovaným vybavením, raňajkami zadarmo, fitness či wellness centrom alebo napríklad golfovým ihriskom.

Ak sa na Webe zaregistrujete, budú Vám chodiť ponuky najnovších akcií na e-mail. Stiahnuť si tiež môžete jednoduchú aplikáciu pre Váš chytrý telefón. Tá je dostupná pre iOS a Android. Jednoducho jej stiahnete aj pomocou QR kódu. Ďalšie ponuky potom môžete hľadať prostredníctvom nášho zľavového portálu Zlavovykupon.net.

Veríme, že s ponukami na Hotels.com ušetríte.

Navštívte sk.hotels.com

Ako uplatniť zľavový kód na Hotels.com?

1) Vyberte destináciu, dátum príchodu, odchodu a počet osôb, ktoré potrebujete ubytovať.

2) Na ďalšej strane už vyskočí ponuky jednotlivých hotelov vrátane ceny. V ľavom stĺpci môžete upresniť požiadavky na váš hotel (počet hviezdičiek, štvrť, pamiatky v okolí, typ ubytovania, vybavenie, tematika hotela, bezbariérovosť atď.) Potom vyberte pre Vás prijateľnú ponuku.

3) Teraz už vidíte hotel s fotografiami, mapou, hodnotením užívateľov. Dole pod fotografiami je výpis vybavenie hotela. Ak sa Vám ponuka pozdáva, potvrďte ju vpravo tlačidlom "Zarezervovat`". (Vyberať môžete obvykle z viacerých variantov izieb v vjednom hoteli, ktoré sa cenovo líšia.)

4) Teraz je už potrebné vyplniť svoje osobné údaje a tiež údaje pre platbu. Vpravo vidíte rozpis ceny pre každý deň. Hore je červeno zobrazené, či je aktívny zľava pre desiaty deň v hoteli zdarma.

5) Jednoducho dokončite objednávku a môžete si ísť zbaliť kufre. Nezabudnite si tiež pripraviť so sebou potrebné dokumenty a pre istotu si vytlačiť alebo uložiť zasielané dokumenty. Tie sa môžu hodiť na recepcii hotela obzvlášť ak budete čeliť jazykovej bariére.

Navštívte sk.hotels.comZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hotels.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.