Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Csob.sk
Csob.sk

Csob.sk zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.38/5, 34 hlasovanie)

Aktuálne zľavy a akcie (máj 2024)

Viac o Csob.sk

Nakupovanie na Csob.sk...

V dnešnej dobe je online bankovanie neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. A keď hovoríme o online bankovaní, nemôžeme zabudnúť na ČSOB.sk a ich úžasný sortiment finančných služieb, ktoré ponúkajú. Dnes sa pozrieme na niektoré z najzaujímavejších ponúk od tejto renomovanej finančnej inštitúcie.

Csob zľavové kódy a zľavové kupóny

Online zriadenie účtu

Svoj vlastný bankový účet si môžete zriadiť pohodlne z domova, a to bez poplatku za vedenie a bez zbytočných podmienok. Všetko, čo potrebujete, je pár klikov cez aplikáciu ČSOB SmartBanking. Toto je rýchly a efektívny spôsob, ako mať svoje financie pod kontrolou.

Smart účet

ČSOB.sk ponúka moderný digitálny účet, ktorý je bez poplatku za vedenie a nekladie žiadne zbytočné podmienky. S týmto účtom máte prístup ku všetkým svojim finančným potrebám cez aplikáciu ČSOB SmartBanking. Navyše, pri zriadení účtu online získavate teraz bez poplatku aj Sporiaci účet Depozit, čo je skvelá príležitosť pre zhromaždenie úspor.

FUN účet

Ak patríte medzi mladých ľudí vo veku od 15 do 28 rokov, ČSOB.sk má pre vás pripravený účet plný výhod. Tento účet si môžete založiť online, a to bez poplatku za vedenie, ak splníte jednoduché podmienky. S ČSOB SmartBanking aplikáciou môžete pohodlne spravovať svoj účet cez smartfón, a navyše, pri online zriadení dostanete aj Sporiaci účet Depozit.

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti

ČSOB.sk nezabudlo ani na poistenie vašich cenných majetkov. Ich komplexné poistenie pre váš domov zahŕňa nehnuteľnosti aj ich vnútorné zariadenie. S touto službou máte možnosť pripoistiť aj drahé vybavenie a zodpovednosť za škodu, čím si môžete dať väčší pokoj v srdci.

Cestovné poistenie

Ak rádi cestujete, ČSOB.sk má pre vás v ponuke krátkodobé aj dlhodobé cestovné poistenie. Pokrýva liečebné náklady až do výšky 300 000 € a ponúka výhodné poistenie aj pre celé rodiny. S rôznymi variantmi na výber si môžete prispôsobiť poistenie vašim potrebám.

Povinné zmluvné poistenie

Ak vlastníte vozidlo, nezabudnite na povinné zmluvné poistenie. ČSOB.sk ponúka vstupný bonus až do výšky 55 %, výhodné ceny pre vozidlá do 112 kW a zľavu za dieťa a za ďalšie produkty ČSOB Finančnej skupiny. Takto môžete ušetriť a mať svoje vozidlo spoľahlivo poistené.

Havarijné poistenie

S komplexným havarijným poistením od ČSOB.sk môžete mať pokojné srdce pri jazde na cestách. Ponúka praktické asistenčné služby a mobilnú aplikáciu ČSOB Asistent pre nahlásenie poistnej udalosti, čo vám uľahčí spracovanie poistných udalostí.

Poistenie úrazu a života Spirit

Na záver, ČSOB.sk ponúka poistenie úrazu a života Spirit. Toto poistenie kryje rekreačné športy a nemusíte predkladať žiadne doklady o zdravotnom stave.

Ako vidíte, ČSOB.sk má vo svojej ponuke široké portfólio finančných produktov a riešení pre rôzne potreby. S ich profesionálnym finančným servisom a dlhoročnou skúsenosťou je to spoľahlivý partner pre vaše finančné záležitosti.

ČSOB Finančná skupina je jednou z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku s bohatou históriou a oceneniami. Jej členmi sú ČSOB Banka, ČSOB Poisťovňa, ČSOB stavebná sporiteľňa, ČSOB Leasing a ďalšie spoločnosti, ktoré poskytujú široké spektrum finančných služieb.

Nezabudnite, že ČSOB.sk je tu pre vás osobne, aby vám pomohol s vašimi finančnými potrebami. S ich širokou ponukou služieb a produktov môžete byť vždy v bezpečí a mať kontrolu nad svojimi financiami.

Celkovo povedané, ČSOB.sk ponúka široké spektrum služieb a produktov pre vaše finančné potreby. S ich dlhoročným skúsenostiam a spoľahlivosťou si môžete byť istí, že vaše financie sú v bezpečných rukách. ČSOB Finančná skupina je jednou z lídrov na slovenskom finančnom trhu a ich angažovanosť voči spoločnosti a komunite robí z nich ideálneho partnera pre všetky vaše finančné potreby.

Neváhajte a preskúmajte možnosti, ktoré vám ČSOB.sk ponúka. S ich online bankovými službami, širokým portfóliom poistenia a profesionálnym prístupom ku klientom môžete mať istotu, že vaše financie sú v dobrých rukách. Obráťte sa na nich ešte dnes a začnite využívať výhody moderného finančného sveta. Vaše financie si to zaslúžia.

Navštívte www.csob.sk/individualni-klienti

Ako uplatniť zľavový kód na Csob.sk?

Všetky akčné ponuky na zriadenie účtu na csob.sk akvitujete kliknutím na jednotlivé ponuky na stránkach nášho zľavového portálu zlavovykupon.net.

Navštívte www.csob.sk/individualni-klientiYouTube

15.12.2023: Ako byť Smart?
4.12.2023: PF 2024
4.12.2023: PF 2024
12.12.2022: PF 2023
12.12.2022: PF 2023
30.11.2022: PF 2023
22.9.2022: ČSOB SWAP
28.7.2022: ČSOB Aki sme
13.12.2021: PF 2022
13.12.2021: PF 2022
19.12.2019: PF 2020 | ČSOB
16.12.2019: Moja ČSOB
15.11.2018: ČSOB - mPOS, 2018


Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Csob.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.