Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Coingi.com
Coingi.com

Coingi.com zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.41/5, 29 hlasovanie)

Aktuálne zľavy a akcie (apríl 2024)

Viac o Coingi.com

Nakupovanie na Coingi.com...

Vážení čitatelia, dnes by sme vám radi predstavili online platformu, ktorá vás zavedie do vzrušujúceho sveta digitálnych mien a uľahčí vám obchodovanie s Bitcoinom a ďalšími kryptomienami. Táto platforma sa volá Coingi.com a prináša mnoho zaujímavých funkcií pre začiatočníkov aj pokročilých obchodníkov.

Coingi.com slúži ako platforma pre jednotlivcov, ktorí chcú nakupovať a predávať Bitcoin a ďalšie kryptomeny. A čo je Bitcoin? Bitcoin je digitálna mena vytvorená v roku 2009 Satoshi Nakamotom. Používa technológiu peer-to-peer a nepotrebuje centrálnu autoritu. To znamená, že používatelia Bitcoinu môžu obchodovať medzi sebou bez potreby platobného procesora, ako je banka. Bitcoin je open-source, jeho dizajn je verejný, nikto ho nevlastní ani nekontroluje a každý sa môže zapojiť.

Litecoin a ďalšie kryptomeny sú alternatívne kryptomeny založené na Bitcoine. Oproti Bitcoinu sa tieto alternatívy líšia vždy nejakými zmenami. Hlavnými rozdielmi sú počet mincí, rýchlosť a šifrovanie.

Coingi.com prijíma hotovostné vklady na jednej strane a vklady Bitcoinu alebo iných kryptomien na druhej strane obchodu. Potom umožňujeme našim zákazníkom meniť hotovosť za Bitcoin alebo naopak.

Poplatky sú spojené s vkladom v dolároch a eurách. Poplatky sa líšia podľa služby, ktorú používate pre vklad. Konkrétny poplatok je uvedený pre každý typ služby.

Bankový prevod obvykle trvá 2-5 pracovných dní. Vklady SEPA musia prejsť ďalším krokom prevodu prostriedkov na USD, čo môže v niektorých prípadoch predĺžiť vklad o jeden deň. Medzinárodné vklady sú spracované a pripísané okamžite po prijatí.

Áno, ich hlavnou prioritou je udržiavať osobné údaje klientov v bezpečí. Prijímaji veľké opatrenia na zabezpečenie systému a neustále monitoruju podozrivú činnosť.

Stačí sa zaregistrovať na webe Coingi. Je to úplne zadarmo. Keď vytvoríte účet, musíte na účet vložiť prostriedky pomocou schváleného spôsobu vkladu a môžete začať nakupovať a predávať Bitcoiny na webe Coingi.

Coingi účtuje 0,2% poplatok za každú transakciu, ktorú vykonávajú používatelia na webe. Tento poplatok sa môže líšiť pre každý jednotlivý účet.

Dvojstranná cenová ponuka ukazuje najlepšiu cenu, za ktorú možno cenný papier kúpiť a predať v danom okamihu. Cena ASK predstavuje maximálnu cenu, ktorú kupujúci alebo kupujúci sú ochotní zaplatiť za cenný papier. Cena BID predstavuje minimálnu cenu, za ktorú predávajúci alebo predávajúci sú ochotní predať cenný papier. Obchod alebo transakcia nastáva, keď sa kupujúci a predávajúci dohodnú na cene cenného papiera.

- Keď zrušíte ASK alebo BID, neplatíte poplatok.

- Systém to ignoruje a automaticky kúpi alebo predá za najlepšiu ponúkanú cenu ostatnými.

- ASK a BID sú aktívne neobmedzene.

- API umožňuje automatickú komunikáciu s Coingi.com iným aplikáciám alebo webovým stránkam.

Takže ak ste zvedaví na svet kryptomien a chcete začať s obchodovaním, Coingi.com je skvelou voľbou pre vás. Nezabudnite však, že investície do kryptomien sú spojené s rizikami, a je dôležité byť opatrný a dobre sa informovať, než začnete obchodovať. Coingi.com vám poskytne bezpečné a užívateľsky priateľské prostredie pre kryptomeny.

Navštívte coingi.com/sk/trade/btc-usd

Ako uplatniť zľavový kód na Coingi.com?

Jedná sa o kryptoburzu. Na nákupy kryptomeny sa nevzťahuje možnosť uplatňovať slevové kupóny a kódy. Za registráciu a ďalšie akcie na Coingi sa ale môžu vzťahovať bonusy, ktoré nájdete na zlavovykupon.net. Takéto bonusy sú aktivované automaticky po kliknutí na jednotlivé ponuky.

Navštívte coingi.com/sk/trade/btc-usdZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coingi.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.