Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Coinbase.com
Coinbase.com

Coinbase.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.57/5, 21 hlasovanie)
Pokračovať na www.coinbase.com

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Coinbase.com

Nakupovanie na Coinbase.com...

Naši predkovia si obľubovali drahé šperky ako symbol bohatstva a zároveň ich považovali za dlhodobú investíciu. Tieto šperky často darovali budúcim generáciám ako dôkaz lásky a zabezpečenie do budúcnosti. Dnešný svet je však digitálny a investičné príležitosti sa radikálne zmenili. Drahé kovy ustúpili finančným produktom a digitálnym menám.

Coinbase zľavové kódy a zľavové kupóny

Po raketovom vzlete hodnoty Bitcoinu v roku 2017 sa mnohí pýtajú: "Ako by som mohol kúpiť Bitcoin?". Odpoveď môže byť jednoduchá: "Coinbase.com". Coinbase ponúka možnosť obchodovať s digitálnymi menami, ako sú Bitcoin, Ethereum a Litecoin. Je to pre vás ešte jednoduchšie, ak rozumiete angličtine.

Ako na to?

Prvým krokom je vytvorenie digitálnej peňaženky, do ktorej uložíte svoje digitálne financie. Túto peňaženku môžete spojiť so svojím bankovým účtom alebo platobnou kartou. Potom stačí iba nakupovať a predávať. Okrem toho budete musieť potvrdiť svoju totožnosť tým, že nahrajete niektorý z dokladov (pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz).

Nákup je potom taký jednoduchý ako platba za tovar v obchode. Dôležité je mať všetky prihlasovacie údaje ku svojmu účtu a e-mailu, aby ste neprichádzali o svoju digitálnu peňaženku.

Pri každej mene môžete sledovať graf jej vývoja v čase a sledovať, ako sa mení hodnota vašej meny. Digitálne meny môžete zakúpiť už od hodnoty 2 eur (ak používate inú menu ako základnú vo svojom účte, bude to napríklad 2 USD alebo 2 GBP).

Na zabezpečenie svojich financií môžete nastaviť rôzne úrovne bezpečnosti. Napríklad môžete nastaviť potvrdenie pomocou dvoch e-mailových účtov a SMS správy. Takto zabezpečíte, že nikto nemôže vziať vaše peniaze bez prístupu k týmto trom službám.

Na našom portáli môžeme ponúknuť bonus vo výške 10 USD v bitcoinoch, ak sa zaregistrujete prostredníctvom nášho odkazu. Tieto peniaze dostanete po dobití svojej peňaženky a následnej kúpe mincí v hodnote 100 USD.

Veríme, že investovanie do digitálnych mien vám prinesie šťastie. Neprestávajte veriť v digitálne meny, aj keď sa objavia negatívne správy o Bitcoinu, Ethereum a ďalších kryptomenách.

Coinbase je jednou z najspoľahlivejších platform pre digitálne meny na svete. Ponúka:

Bezpečné úložisko: Väčšina digitálnych aktív je uložená v bezpečnom offline úložisku.
Ochrana aktív: Opatrenia na ochranu vašich aktív majú najvyššiu prioritu.
Podpora najobľúbenejších digitálnych mien: Coinbase podporuje širokú škálu populárnych digitálnych mien.

Na Coinbase.com je možné obchodovať s rôznymi kryptomenami a vkladať finančné prostriedky rôznymi spôsobmi. Tu je zoznam niektorých kryptomien a možných spôsobov vkladu finančných prostriedkov na váš účet na Coinbase:

Podporované kryptomeny na Coinbase (zahrňuje, ale nie je obmedzený na):

Bitcoin (BTC)
Ethereum (ETH)
Litecoin (LTC)
Bitcoin Cash (BCH)
Ripple (XRP)
Cardano (ADA)
Polkadot (DOT)
Chainlink (LINK)
Stellar (XLM)
Tezos (XTZ)
a mnoho ďalších.

Ponuka kryptomien na Coinbase sa môže meniť v závislosti na vašom regióne a aktuálnych možnostiach platformy.

Spôsoby vkladu finančných prostriedkov na Coinbase:

Bankový prevod: Môžete prevádzať peniaze zo svojho bankového účtu na váš účet na Coinbase prostredníctvom bankového prevodu.

Platobné karty: Coinbase podporuje vkladanie finančných prostriedkov pomocou platobných kariet, ako sú Visa a Mastercard. Vložené prostriedky sú okamžite k dispozícii na vašom účte.

Kryptomeny: Môžete vložiť kryptomeny, ktoré už máte, na váš účet na Coinbase.

Coinbase Pro: Ak používate Coinbase Pro, môžete previesť finančné prostriedky medzi účtami Coinbase a Coinbase Pro.

Ďalšie spôsoby: V niektorých regiónoch môžu byť dostupné ďalšie spôsoby vkladu, ako napríklad pripojenie vášho PayPal účtu.

Coinbase buduje kryptoeconomiu - spravodlivejší, prístupnejší, efektívnejší a transparentnejší finančný systém umožnený kryptomenou. Coinbase začal v roku 2012 s radikálnou myšlienkou: každý by mal mať možnosť jednoducho a bezpečne posielať a prijímať Bitcoin. Dnes ponúka dôveryhodnú a ľahko použiteľnú platformu na prístup k širšej kryptoeconomii.

Navštívte www.coinbase.com

Ako uplatniť zľavový kód na Coinbase.com?

Jedná sa o kryptoburzu. Na nákupy kryptomeny sa nevzťahuje možnosť uplatňovať slevové kupóny a kódy. Za registráciu a ďalšie akcie na coinbase.com sa ale môžu vzťahovať bonusy, ktoré nájdete na zlavovykupon.net. Takéto bonusy sú aktivované automaticky po kliknutí na jednotlivé ponuky.

Navštívte www.coinbase.comZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coinbase.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.