Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Centrumkolies.sk
Centrumkolies.sk

Centrumkolies.sk zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.58/5, 26 hlasovanie)
Pokračovať na www.centrumkolies.sk

Aktuálne zľavy a akcie (máj 2024)

Viac o Centrumkolies.sk

Nakupovanie na Centrumkolies.sk...

Špecializovaný obchod pre disky, elektróny - tradícia a odbornosť

Ahojte, milí motoristi a motoristky! Dnes by som vám rád predstavil spoľahlivý a overený obchod, ktorý je skutočným rajom pre všetkých milovníkov automobilových diskov, elektrónov a príslušenstva. Nazýva sa centrumkolies.sk, a má pre vás viac, ako by ste si mohli predstaviť.

Centrumkolies zľavové kódy a zľavové kupóny

Od roku 2007, Centrum Kolies nám prináša svetové značky kolies, a počas týchto rokov sa stali neodmysliteľnou súčasťou automobilovej komunity na Slovensku. Ich vášňou sú kolesá a ich cieľom je ponúkať vám, zákazníkom, to najlepšie. Nezakrývajú sa za anonymnými konfigurátormi, ale budujú priamy vzťah s každým zákazníkom. Ich misiou je neustále prinášať nové značky a možnosti, počúvať vaše želania a byť špičkou v poradenstve.

Sú viac než len obchod, sú miestom, kde dostanete vždy dobrú radu. A to nie je všetko, za roky praxe prevádzkovali aj servisné školiace stredisko pre mladých mechanikov, čo im dodáva bohaté skúsenosti v montážach.

Široká ponuka pre každého

Centrum Kolies má pre vás širokú škálu produktov, aby uspokojili potreby každého motoristu. Ponúkajú hliníkové disky bežných značiek za skvelé ceny, luxusné a dizajnové disky pre náročných jednotlivcov, a dokonca aj offroad disky, ktoré inde nenájdete. Ak máte americké auto, nemusíte sa obávať, pretože tu nájdete disky aj pre ne. A ak preferujete plechové disky, majú ich za super ceny pre takmer každý automobil.

Ponuka diskov a TPMS (snímače tlaku v pneumatikách) je naozaj rozsiahla. Môžete si vybrať medzi bežnými diskami podľa rozmeru, diskami na sklade, diskami za výpredajové ceny, kovanými diskami (flow forged), kovanými diskami z 6061 T6 hliníka, diskami podľa výrobcov, offroad diskami, luxusnými diskami podľa rozmeru, replikami podľa rozmeru, originálnymi náhradnými diskami WSP, diskami pre dodávky, diskami pre karavany a prívesy a dokonca aj rezervnými kolesami.

A to nie je všetko, pre tých, ktorí chcú niečo špeciálne, majú v ponuke kované magnéziové disky, odľahčené disky od rôznych výrobcov ako Autec, Motec, Tomason, Alutec, Tec, Barracuda, Konig, 3SDM, Concaver, Japan Racing, Schmidt, MB Design, Forrza, Dare Motorsport, Vossen, Axe Wheels, Rota, Rotiform, Yota, Wolfrace a ďalších.

Okrem diskov ponúkajú aj doplnkový sortiment, ako ozdobné skrutky, matice a ventily, vymedzovacie krúžky, bezpečnostné skrutky a matice, puklice, rozširovacie podložky, ťažné zariadenia a samozrejme, technické katalógy, ktoré vám pomôžu pri výbere.

Záver

Ak hľadáte spoľahlivý obchod so širokou ponukou automobilových diskov, elektrónov a príslušenstva, neváhajte navštíviť centrumkolies.sk. S ich dlhoročnou tradíciou a odbornosťou vám poskytnú presne to, čo potrebujete pre vášho miláčika na štyroch kolesách. Budete v dobrých rukách a odídeš spokojný, s novými kolesami a dôverou v tím, ktorý stojí za nimi.

Nech vás vaša cesta vždy vedie tam, kam si želáte, a s Centrum Kolies máte istotu, že vaše kolesá vám v tom pomôžu.

Navštívte www.centrumkolies.sk

Ako uplatniť zľavový kód na Centrumkolies.sk?

Internetový obchod centrumkolies.sk aktuálne neponúka možnosť uplatňovať zľavové kupóny a kódy. Všetky akčné ponuky, ktoré sú pre vás dostupné na stránkach nášho selvového portálu zľavovykupon.net získate automaticky po prechode do obchodu cez odkazy v jednotlivých ponukách.

Centrumkolies zľavové kódy a zľavové kupóny

Pokiaľ sa situácia zmení a obchod centrumkolies.sk začne ponúkať výhody prostredníctvom zľavových kódov, budeme vás o tejto možnosti informovať tu vrátane podrobného návodu na uplatnenie takejto výhody.

Navštívte www.centrumkolies.skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Centrumkolies.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.