Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > B > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Booking.com
Booking.com

Booking.com zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.76/5, 17 hlasovanie)

Aktuálne zľavy a akcie (apríl 2024)

Viac o Booking.com

Nakupovanie na Booking.com...

Cestujete často pracovne alebo si zvyčajne doprajete víkend v niektorom z európskych miest či turistických destinácií? Potrebujete spoľahlivo a lacno rezervovať hotel alebo inú formu ubytovanie? Skúste využiť Booking.com. Rezervačný portál Booking.com sa špecializuje na rezervácie vo všetkých typoch ubytovacích zariadení. Každý deň ľudia zarezervujú prostredníctvom tohto portálu 1 000 000 nocí. Slúži zákazníkom v 224 krajinách prostredníctvom 40tich jazykov. Spoločnosť sídli v Amsterdame a má viac ako 11 tisíc zamestnancov po celom svete.

Booking zľavové kódy a zľavové kupóny

Máme pre Vás niekoľko tipov, prečo využiť služby portálu Booking.com. Prvým z nich je, že nie sú účtované žiadne rezervačné poplatky. Služba je úplne bezplatná. V mnohých prípadoch, avšak nie vždy, je možné dokonca zrušenie rezervácie zdarma. Booking funguje na princípe provízie a úspor z hromadných rezervácií. Služba je tak výhodná ako pre zákazníkov, tak pre prevádzkovateľov hotelov, ktorí budú mať vždy dostatok klientov. Druhý z nich je bezpečnosť. Nemusíte zverovať svoje osobné rôznym spoločnostiam, hotelom alebo pochybným Hostelom. Vaša kreditná karta je zakódovaná a žiadna tretia strana k nej nemá prístup. Platbu potom vykonáte fyzicky priamo v hoteli, do ktorého dorazíte. Tretím z nich je úspora. Vďaka širokej sieti partnerských hotelov a ďalších ubytovacích zariadení, môže portál garantovať tie najlepšie ceny.

Ako to funguje? Úplne jednoducho. Na titulnej strane zadáte Vašu destináciu, dátum príchodu a odchodu a počet osôb a izieb. Kliknete na "vyhľadať" a vyskočí Vám všetky dostupné ponuky. Tie môžete triediť podľa mnohých kritérií ako je cena, hodnotenie predchádzajúcich hostí, vzdialenosť od centra alebo tip od portálu Booking. Potrebujete WI-FI alebo raňajkách v cene? Aj to môžete zohľadniť a obmedziť tak ponuku tak aby sedela presne Vašim potrebám.

Integrované nástroje Vám navyše umožní zistiť, kedy je Vami vybraná lokalita najvýhodnejšie pre objednávku ubytovania. Môžete tak vďaka Booking.com naplánovať svoju dovolenku tak, aby ste dosiahli tej najnižšej ceny. Prepracovaný systém hodnotenia a recenzií, Vám zabezpečí, že nikdy neprídete do hotela, ktorý by nespĺňal Vaše požiadavky. Ak sa navyše stanete odberateľom newsletteru, dostanete niektoré "tajné" exkluzívne ponuky až s 50% zľavou.

Ak radi cestujete bez vopred stanoveného harmonogramu, môžete si stiahnuť aplikáciu Booking.com zdarma do Vášho telefónu či tabletu. Môžete tak rezervovať ubytovanie v mieste, do ktorého ste práve dorazili a stále budete mať prehľad o najvýhodnejších ponukách v okolí.

Ak potrebujete pomôcť s objednávaním služobných ciest pre Vašich zamestnancov, ponúka Booking.com nástroj pre správu rezervácií pre firemnú klientelu. Jedna osoba tak má pod kontrolou všetky rezervácie svojich kolegov či zamestnancov a môže ich pridávať, upravovať aj rušiť.

Ak si vyberiete konkrétny hotel, je potrebné vykonať rezerváciu prostredníctvom platobnej karty. Ubytovacia inštitúcie si zvyčajne overí platnosť karty a vykoná autorizáciu, kde zistia, či sú na účte dostatok prostriedkov na úhradu ubytovania. Žiadna suma však nie je z účtu odpočítaná. Samotná platba prebehne priamo v hoteli, kedy je možné využiť aj hotovosť. Údaje z karty sú používané, výhradne pre účely rezervácie. Prajeme vám šťastnú cestu.

Navštívte www.booking.com/index.en-gb.html

Ako uplatniť zľavový kód na Booking.com?

Ak využijete našich odkazov pre Booking.com získate:

- Garanciu najnižšej ceny (ak nájdete nižšiu ponuku, bude Vám doplatený rozdiel z ceny)

- Zrušenie rezervácie zdarma (platí pre väčšinu izieb)

- Tajné ponuky za najlepšie ceny (pri súhlasu s odberom newsletteru)

Navštívte www.booking.com/index.en-gb.htmlZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Booking.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.