Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > B > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Bluehost.com
Bluehost.com

Bluehost.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.94/5, 47 hlasovanie)
Pokračovať na www.bluehost.com

Aktuálne zľavy a akcie (júl 2024)

Viac o Bluehost.com

Nakupovanie na Bluehost.com...

Máte v hlave projekt, obchod alebo sa chcete len podeliť o svoje názory a hľadáte preto spoľahlivé hostingové riešenia, ktoré vás každý mesiac nezruinuje? Skúste využiť služby hostingu, ktorý je lídrom na trhu medzi poskytovateľmi týchto služieb. Od roku 2003 Bluehost nepretržite inovuje a vyvíja nové cesty, ako pomôcť zákazníkom plne ovládnuť web. Hosting sídli v meste Orem v americkom Utahu a poskytuje služby miliónom zákazníkov nezávisle na tom, či sa jedná o veľké profesionálne firmy alebo malé domáce amatérov.

Bluehost zľavové kódy a zľavové kupóny

Firma je partnerom WordPress a má s ním nadviazané dlhoročný vzťah, ktoré im umožňuje ho podporovať už desať rokov. Ak teda máte v pláne využiť pre svoje webové riešenie WordPress, vedzte, že u Bluehost sú na WordPress experti a dokážu Vám pomôcť s akýmkoľvek jeho aspektom.

Čo vlastne Bluehost ponúka? Môžete využiť služby zdieľaného alebo cloudového hostingu. Samozrejme sme už spomenuli skvelú podporu WordPress hostingu. K dispozícii je tiež WooCommerce hosting, vps hosting ale aj hosťovanie na dedikovaných zariadeniach. Samozrejmosťou je potom možnosť zakúpiť a prevádzkovať doménu.

V najlacnejším programe napríklad získate za niekoľko dolárov mesačne zadarmo doménu, jedným kliknutím nainštalujete WordPress a získate podporu, ktorá funguje 24 hodín denne.

Pre zákazníkov, ktorí nemajú so zariaďovaním a prevádzkovaním hostingu žiadne skúsenosti je k dispozícii tutoriál. Ten Vám vysvetlí, ako prevádzkovať administráciu, odporučí Vám spôsoby, ako postaviť funkčné Web, poradí Vám ako prevádzkovať a spravovať WordPress, Pomôže Vám vybrať vzhľad a nástroje, ktoré budete na Vašom webe prevádzkovať. Poradí Vám aj s tým, ako by ste mali štruktúrovať a formulovať obsah. K dispozícii je tiež nástroj pre tvorbu webovej stránky bez nutnosti znalosti programovacích jazykov. Dostanete tiež radu, ako si vytvoriť e-mailové konto a ochrániť ho pred útokmi a zahltením spamom. Kedykoľvek je k dispozícii chat s profesionálom, ak čokoľvek potrebujete.

Hosting tiež ponúka možnosť vrátenia peňazí do 30 dní od objednania služby. Môžete si tak byť istí, že nezaplatíte ani euro, ak vám služby nebudú vyhovovať.

Jediné, čo ako český zákazník pre zariadenia webu a jeho správu potrebujete je znalosť anglického jazyka, pretože celá komunikácia v ňom prebieha a tiež webové stránky hostingu sú kompletne v angličtine.

Veríme, že so službami tohto amerického hostingu budete nadmieru spokojní a možno ho vďaka tomu odporučíte aj svojim priateľom a známym, ktorí budú hľadať solídne hosting.

Navštívte www.bluehost.com

Ako uplatniť zľavový kód na Bluehost.com?

Registrácia na hostingu Bluehost je jednoduchá a zaberie len niekoľko minút.

1) Vyberte si z programov riešení, aké chcete prevádzkovať (napríklad WordPress hosting)

2) Vyberte meno svojej domény (je možné, že budete musieť skúsiť viac možností, než sa trafíte do voľnej domény.

3) Teraz už vyplníte svoje osobné údaje, vyberiete komplexnosť požadovaného balíčka podľa ponuky služieb, ktoré požadujete a vyplníte údaje zo svojej platobnej karty.

4) Registrácia a platba sú teraz hotové a vy môžete začať prevádzkovať svoj web alebo prezerať tutoriály na jeho zariadenie.

Navštívte www.bluehost.comZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bluehost.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.