Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > B > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Bit.plus
Bit.plus

Bit.plus zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.64/5, 25 hlasovanie)
Pokračovať na bit.plus/sk-sk

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Bit.plus

Nakupovanie na Bit.plus...

Dnes by sme vám radi predstavili online obchod, ktorý sa stal jedným z najlepších miest pre výmenu a uchovávanie kryptomien a zlata v Českej republike. Tento obchod sa volá bit.plus a ponúka širokú škálu služieb, ktoré uľahčujú nákup, predaj a uchovávanie kryptomien a zlata.

Bit zľavové kódy a zľavové kupóny

Rýchla výmena hotovosťou

Jednou z kľúčových výhod bit.plus je možnosť výmeny kryptomien za hotovosť bez nutnosti registrácie. Môžete navštíviť jedno z takmer 300 pokladníckych miest v sieti obchodov GECO alebo Bitcoinmatov a vykonať výmenu hotovosťou. Táto služba je ideálna pre tých, ktorí chcú rýchlo a jednoducho nakupovať alebo predávať kryptomeny.
Bezpečná online výmena

Pre tých, ktorí uprednostňujú online výmenu, bit.plus ponúka možnosť nákupu a predaja kryptomien bez nutnosti registrácie. Transakcie sú až do výšky 25 000 Kč a platby je možné uskutočňovať bankovým prevodom. Jednoduchosť a rýchlosť tejto služby ju robia ideálnou voľbou pre väčšinu užívateľov.
Mobilné bankovníctvo

Bit.plus sa tiež stará o bezpečné uchovávanie kryptomien a zlata. Môžete obchodovať bez obmedzení a mať možnosť vkladu alebo výberu prostredníctvom bankového prevodu, platobnej karty alebo hotovosti na sieti Bitcoinmatov.
Ako začať s Bitcoinom?

Ak ste začiatočníkom v oblasti kryptomien, nebojte sa, že musíte kúpiť celý Bitcoin. Bitcoin je deliteľný až na 8 desatinných miest, takže môžete investovať aj menšie čiastky. A áno, s Bitcoinom môžete platiť za tovar a služby u mnohých obchodníkov a online služieb.
Bezpečnosť a regulácia

Bit.plus dbá na bezpečnosť svojich užívateľov a dodržiava prísne pravidlá týkajúce sa výmeny kryptomien. V Českej republike sa na Bitcoin pozerá ako na cenný papier a firmy obchodujúce s ním musia dodržiavať pravidlá týkajúce sa prevencie prania špinavých peňazí.
Overenie účtu a limity

Pre tých, ktorí potrebujú vyššie limity pre výmenu a vklad, bit.plus ponúka možnosť overenia účtu. Overenie je rýchle a jednoduché a umožní vám vykonať výmenu až do výšky 2 500 000 Kč denne.
Mobilné bankovníctvo

Ak máte záujem o vklad alebo výber peňazí, môžete využiť propojenie účtu v bit.plus s ich Bitcoinmatmi. Táto funkcia je dostupná iba na českom trhu a pre overených klientov.
Poplatky

Ceny za predaj a nákup Bitcoinu zodpovedajú aktuálnemu kurzu uvedenému na webových stránkach bit.plus. Pri predaji Bitcoinu sa platí poplatok sieti za uskutočnenie transakcie, ktorý závisí od vyťaženosti siete.

Celkovo povedané, bit.plus je skvelým miestom pre tých, ktorí chcú začať s kryptomenami alebo hľadajú bezpečné a spoľahlivé miesto pre výmenu a uchovávanie Bitcoinu, Ethereumu a zlata. Ak ste noví v tejto oblasti, môžete sa na ich webových stránkach dozvedieť viac a začať s Bitcoinom jednoducho a bezpečne.

Navštívte bit.plus/sk-sk

Ako uplatniť zľavový kód na Bit.plus?

Proces registrácie

Ak máte záujem o vytvorenie účtu na bit.plus, postup registrácie by mal byť nasledovný:

Navštívte webovú stránku bit.plus.
Kliknite na možnosť "Registrovať sa" alebo "Vytvoriť účet."
Vyplňte požadované informácie, vrátane vášho mena, e-mailovej adresy a hesla.
Overte svoj e-mailový účet podľa inštrukcií na e-maili, ktorý ste dostali od bit.plus.
Po overení môžete začať používať svoj účet na bit.plus a vykonávať transakcie s kryptomenami a zlatom.

Pamätajte, že je dôležité dodržiavať pravidlá a postupy registrácie na bit.plus, aby ste mohli bezpečne a úspešne využívať ich služby.

Navštívte bit.plus/sk-skZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bit.plus
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.