Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > A > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Avast.com
Avast.com

Avast.com zľavový kupón

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.67/5, 24 hlasovanie)
Pokračovať na www.avast.com/cs-sk/index

Aktuálne zľavy a akcie (apríl 2024)

Viac o Avast.com

Nakupovanie na Avast.com...

Avast.com - Váš Kľúč k Online Bezpečnosti

Bezplatný antivirus je prvým krokom k online slobode. Toto heslo znie jednoducho, ale má veľký význam. V dnešnej digitálnej dobe je naša online bezpečnosť nevyhnutná. Toto nám umožňuje slobodne surfovať po internete, zdieľať informácie a komunikovať s ostatnými bez obáv o naše osobné údaje a zariadenia. A preto vám predstavujeme Avast.com, renomovaný online obchod, ktorý sa zameriava na poskytovanie bezplatného antivírového programu, ktorý má za sebou mnoho ocenení.

Avast zľavové kódy a zľavové kupóny

Avast.com je viac ako len antivírový software. Je to komplexné bezpečnostné riešenie, ktoré ponúka mnoho ďalších nástrojov na ochranu súkromia a bezpečnosti online. Tu sú niektoré z výhod, ktoré môžete očakávať:

6 vrstiev zabezpečenia: Avast Free Antivirus ponúka širokú škálu funkcií, ktoré zahŕňajú testovanie softvéru, súborov a aplikácií, analýzu podozrivých súborov v cloude a upozorňovanie na hrozby. S týmito funkciami budete mať dokonalý prehľad o bezpečnosti vašich zariadení.

Ľahká inštalácia a používanie: Inštalácia Avast Free Antivirus je rýchla a jednoduchá. Po nainštalovaní bude software pracovať na pozadí a nepretržite chrániť vaše zariadenia pred vírusmi a malvérom.

Zabezpečenie Wi-Fi siete: Avast vám umožní bezpečné pripojenie k akýmkoľvek Wi-Fi sieťam, vrátane nezabezpečených verejných sietí. Okrem toho vám umožní zistiť, kto používa vašu domácu Wi-Fi sieť a zablokovať neželaných hostí.

Ochrana pred útokmi ransomwaru: Avast chráni vaše osobné fotografie, súbory a dokumenty pred ransomwarem, ktorý by mohol vaše dáta zašifrovať a požadovať výkupné.

Ale Avast.com neponúka len bezplatný antivirus. Ponúka tiež ďalšie produkty, ako je Avast Premium Security, ktorý poskytuje úplnú ochranu pre všetky vaše zariadenia. Avast SecureLine VPN vám umožní zachovať skutočné online súkromie, a Avast Cleanup Premium vám pomôže uvoľniť miesto v úložisku a zrýchliť vaše zariadenia.

Čo je však najdôležitejšie, Avast.com verí v online slobodu a bezpečnosť pre všetkých. Bez ohľadu na to, kde žijete, čo máte radi alebo čo robíte, máte právo na online bezpečnosť. Preto ponúkajú svoj mnohokrát ocenený antivirus zdarma, bez skrytých podmienok.

S viac ako 30 rokmi skúseností a viac ako 435 miliónmi používateľov po celom svete, Avast.com je synonymom pre digitálnu bezpečnosť. Nie je divu, že chránia digitálnu slobodu všetkých používateľov.

Takže, ak hľadáte spoľahlivý antivirus a komplexné bezpečnostné riešenie pre vaše zariadenia, Avast.com je tu pre vás. Stačí navštíviť ich webovú stránku a stiahnuť si bezplatný antivirus. Chránime vašu online slobodu, aby ste sa mohli cítiť bezpečnejšie na internete.

Navštívte www.avast.com/cs-sk/index

Ako uplatniť zľavový kód na Avast.com?

Internetový poskytovateľ internetovej ochrany Avast na svojom webe aktuálne neponúka možnosť uplatňovať zľavové kupóny a kódy. Všetky akčné ponuky, ktoré sú pre vás dostupné prostredníctvom nášho zľavového portálu zľavovykupon.net získate automaticky po prechode do Avast.com cez odkazy v jednotlivých ponukách.

Pokiaľ sa situácia zmení a Avast začne ponúkať výhody prostredníctvom zľavových kódov, budeme vás o tejto možnosti informovať tu vrátane podrobného návodu na uplatnenie takejto výhody.

Navštívte www.avast.com/cs-sk/indexZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Avast.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.