Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > A > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Aliexpress.com
Aliexpress.com

Aliexpress.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.63/5, 24 hlasovanie)
Pokračovať na www.aliexpress.com

Aktuálne zľavy a akcie (jún 2024)

Viac o Aliexpress.com

Nakupovanie na Aliexpress.com...

Aliexpress je najväčšiu a najznámejší predajca tovaru vyrobeného v Číne. Nejedná sa o slovenské obchod. Základný jazyk obchodu je angličtina, avšak užívateľské rozhranie je preložené aj do jazyka slovenčiny. Ak anglicky neviete, môžete ľahko prepnúť do slovenčiny v pravom hornom rohu, ako vidíte na nasledujúcom obrázku. Ak však anglicky viete, odporúčame ponechať jazyk anglický, pretože preklad je strojový a často nedáva príliš zmysel, predovšetkým u popise produktov.

Aliexpress zľavové kódy a zľavové kupóny

Prečo by ste teda mali nakupovať u Aliexpress, keď sa nejedná o český obchod? Nie je poštovné z Číny drahé? Jednoducho NIE JE. Veľkú časť tovaru si môžete z Číny nechať doručiť úplne zadarmo alebo s veľkou zľavou. Daňou za nízke alebo žiadne poštovné je však doba dodania. Tovar často putuje po mori či letecky a býva často zadržaný na slovenských colnici. Tovar od objednania k Vám teda môže putovať 7 až 90 dní (priemerná doba je okolo 40 dní) Cestu tovar môžete do určitej miery sledovať - ​​podľa čísla objednávky sa dozviete v ktorých prístavoch a na ktorých letiskách bolo Vaše tovar prekladá. V zásade najdlhšiu dobu strávi tovar na českej colnici, preto neplánujte zakúpený tovar ako rýchly darček.

Čo sa tovar týka, tak na Aliexpressu nájdete v zásade všetko okrem potravín a zbraní. Nejedná sa o klasický obchod v zmysle přeprodeje tovaru. Aliexpress je skôr zahraničné verziou Aukra alebo portálu E-bay s tým, že tovar tu ponúkajú výrobcovia alebo distribútori. Ak teda objednáte tovar od rôznych predajcov, nepríde Vám spoločne, ale oddelene. Ak chcete zabezpečiť, aby poštovné bolo zadarmo, dajte si do filtrov hľadania "doprava zadarmo". Kvalita tovaru sa veľmi líšia, preto odporúčame si vybrať a overiť spoľahlivé dodávateľa. Ak budete kupovať elektroniku, počítajte, že nedostanete žiadne návody v slovenskom jazyku. Operačné systémy elektronických zariadení, ako sú telefóny, môžu byť v základe čínsky a bez úpravy samotného systému nebude možné ani slovenské jazyk sprístupniť. Vyberajte teda veľmi starostlivo. Nakupovať na Aliexpressu sa oplatí predovšetkým drobné a spotrebný tovar a doplnky alebo oblečenie. Výhodne tu nakúpite napríklad tematické predmety (tričká, šperky) k svojim obľúbeným zahraničným seriálom.

Základná platobnou metódou je online platobná karta. Pred platbou je možné vybrať si menu, ktorú využijete. Skontrolujte vždy kurzy svojej banky a využite menu, ktorá je pre Vás najvýhodnejší - oplatí sa pred nákupom sledovať kurzové lístky mien a využiť to vo svoj prospech. Zároveň pamätajte, že niektoré tuzemské banky majú spojené zahraničné platby v cudzej mene spojené s určitým poplatkom.

Svoje platobné informácie zverujete len AliExpressu a nie sú zdieľané s jednotlivými predajcami. Tu je garancia bezpečné platby. Rovnako ak nastane problém s tovarom, máte možnosť uplatniť nárok na kompenzáciu v prípade, že tovar nedorazil v poriadku či dorazil iný tovar. Prípad poškodeného tovaru sa často riešia jednoducho zaslaním ďalšieho kusu. Avšak tieto prípady sú individuálne. V každom prípade však počítajte s tým, že akýkoľvek problém budete musieť riešiť v anglickom jazyku - navyše s predajcami, ktorí často sami touto rečou nedisponujú príliš dobre. Opakujeme teda - vyskúšajte si svoje predajcu pred väčšími objednávkami. AliEpress nevydá predajcovia platbu, pokiaľ vy sami nepotvrdíte, že tovar dorazil v poriadku alebo automaticky po uplynutí určitej doby.

Cez všetky nevýhody, ktoré nakupovanie na AliExpress prináša, možno tú nakúpiť veľmi lacno a výhodne. Preto neváhajte a prinajmenšom skúste minúť aspoň malú čiastku - veríme, že nebudete sklamaní.

Navštívte www.aliexpress.com

Ako uplatniť zľavový kód na Aliexpress.com?

Pre registráciu v obchode:

1) V pravom hornom rohu kliknite na "Join / Pripojiť"

2) Vyplňte svoje registračné údaje a opíšte kontrolný kód a odošlite tlačítkom dole

3) Účet je teraz vytvorený a vy môžete vyberať tovar. Pred platbou budete vyzvaní na vloženie údajov o Vašej adrese a platobnej karte. Tie vyplňte podľa inštrukcií.

Aliexpress zľavové kódy a zľavové kupóny

4) V košíku nájdete podľa predajcu možnosť pridať kupón, ak je dostupný. Kupóny sú dostupné priamo z rozhrania obchodu.

Navštívte www.aliexpress.comZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Aliexpress.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.