Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > A > Zľavové kódy a zľavové kupóny do Adriagate.com
Adriagate.com

Adriagate.com zľavové kupóny

Hlasovanie:
1/52/53/54/55/5
(2.97/5, 36 hlasovanie)
Pokračovať na www.adriagate.com

Aktuálne zľavy a akcie (apríl 2024)

Viac o Adriagate.com

Nakupovanie na Adriagate.com...

Adriagate.com: Brána k nezabudnuteľným chorvátskym dovolenkám

Špecialista na chorvátske dovolenky od roku 2001

S viac ako 600 000 spokojnými zákazníkmi sa Adriagate stal neodmysliteľnou súčasťou pobrezia a ostrovských dovoleniek v Chorvátsku. Od roku 2001 poskytuje výnimočný servis a osobný prístup, čo robí spokojnými klientov už viac ako dve desaťročia.

Adriagate zľavové kódy a zľavové kupóny

Pobočky Pozdĺž Pobrežia Jadranu

So sedmi pobočkami v mestách ako Crikvenica, Biograd na Moru, Vodice, Primošten, Omiš, Trogir a Jelsa na ostrove Hvar je Adriagate vždy na dosah ruky, pripravený pomôcť s dovolenkovými plánmi. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete navštíviť Chorvátsko, Adriagate poskytuje komplexnú zákaznícku podporu sedem dní v týždni v niekoľkých svetových jazykoch.

Odborníci na Výber Destinácií

S tímom profesionálov a cestovnými poradcami vám nikdy neujde žiadna zaujímavosť. Sú tu, aby vám pomohli vybrať tú správnu destináciu, poskytli rýchle rady a odporúčania, ktoré obohatia váš pobyt v Chorvátsku.

Záruka Kvality

Vaša dovolenka má pre Adriagate veľký význam, preto sa snažia o celkové plánovanie a realizáciu s osobným prístupom. S Adriagate môžete počítať s kvalitným ubytovaním, priamym kontaktom s prenajímateľmi a zabezpečením vášho pohodlia počas celého pobytu.

Ležerná Dovolenka s Adriagate

Adriagate žije vášňou pre vytváranie nezabudnuteľných spomienok, a to sa prejavuje v ich autentickom dovolenkovom zážitku. Ich kritériá kvality zaručujú, že vždy dostanete to, čo očakávate, a ešte viac.

Od roku 2001 sa postarali o viac ako 600 000 spokojných zákazníkov. Adriagate je číslo jedna medzi chorvátskymi turistickými agentúrami, a ich filozofia sa točí okolo otvorenej a čestnej komunikácie, čo priviedlo k dlhodobým partnerstvám a spokojným klientom.

Udržateľnosť

Podpora udržateľného rastu je neoddeliteľnou súčasťou ich firemnej stratégie. Sú hrdí na to, že podporujú ekologicky a sociálne zodpovedné služby a komunity na Jadranu.

Rezervujte s Dôverou

S Adriagate môžete mať istotu, že vaša rezervácia je v bezpečných rukách. Ponúkajú rôzne možnosti platby, garantujú najnižšie ceny a poskytujú transparentné podmienky rezervácie. Ak sa rozhodnete zmeniť vašu rezerváciu, urobia to pre vás bez problémov.

Rozmanitá Ponuka Služieb

Adriagate.com ponúka širokú škálu možností ubytovania, dopravy a ďalších služieb. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi ubytovania a spôsobmi dopravy, presne podľa vašich preferencií.

Preskúmajte Krásy Chorvátska s Adriagate.com

Ak plánujete dovolenku na pobreží Jadranu, neváhajte navštíviť internetový portál Adriagate.com. Ponúkajú všetko, čo potrebujete pre vašu chorvátsku dovolenku, a radi vám pomôžu objaviť krásy tejto úžasnej krajiny. Sú pripravení vám pomôcť zažiť nezabudnuteľnú dovolenku. Adriagate.com – vaša brána k dobrodružstvu v Chorvátsku!

Navštívte www.adriagate.com

Ako uplatniť zľavový kód na Adriagate.com?

VideonávodPopis

Na samotnom darčekovom poukazu je naznačené, za akým účelom možno tento poukaz využiť, akú má platnosť, aká je jeho hodnota a ako dlho trvá samotná propagačné akcie. Najčastejšie sa tieto poukazy alebo zľavy využívajú pri rezerváciách ubytovania v súkromí (okrem majákov, mobilných domov, výletných plavieb a požičovní áut).

Propagačné akcie sú viditeľné na stránke Adriagate, ďalej všetci užívatelia spravodaja Adriagate dostávajú pravidelné oznámenie o všetkých nových výhodách a zľavách, takže je rozhodne skvelé rozhodnutie zaregistrovať sa k odberu nášho spravodajca.

Navštívte www.adriagate.comZískajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

CAPTCHA

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailom
Novinky Vašich obľúbených obchodov (nastavíte v menu Obľúbené).

CAPTCHA

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Adriagate.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.