Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > D > Dx.com zľavový kupón - október 2021
Dx.com

Dx.com zľavový kupón

Zobrazenie: Hlasovanie:
(1/5, 2 hlasovanie)
Pokračovať na www.dx.com/cs

Aktuálne zľavy a akcie - október 2021

Viac o Dx.com

Nakupovanie na Dx.com...

Nakupujete radi produkty v Číne bez DPH za výhodné ceny? Dealextreme.com je ďalším z radu čínskych obchodov, ktorý ponúka lacný tovar z Číny s dopravou často zadarmo a kumuluje rôzne predajca na jednom trhovisku. Výhodou nákupu na takých portáloch je predovšetkým široký výber tovaru, rôzne cenovo výhodné balenia a jednotný platobný terminál, ktorý zaisťuje bezpečnosť platieb jednotlivých Predajcom rovnako ako garanciu kvality a vrátenia peňazí.DealExtreme.com Vám dokáže ponúknuť vyše 300 000 rôznych produktov, extrémne nízke ceny, záruku vrátenia peňazí alebo zaslanie náhradného tovaru a dopravu zdarma po celom svete. Stačí mať len trochu trpezlivosti s dlhými dodacími lehotami. (Tovar niekedy putuje lodnou dopravou alebo sa drží na slovenskom colnici pri vyhodnocovaní obsahu pre daňové a colné účely)

Zaujímavý koncept v tomto obchode sú cenovej kategórie. Všetko za dolár, všetko za dva doláre, všetko za tri doláre a tak ďalej. Tu uvidíte, čo Vám len jedno euro môže kúpiť. A radosť budú mať predovšetkým kutilovia, ktorí tu zoženú veľké množstvo súčiastok a drobností, ktoré môžu zakomponovať do svojich výtvorov - teda predovšetkým elektronické súčiastky ako sú LED svetielka, konektory, kabeláž a ďalšie drobnosti.

Samozrejme môžete tiež vyberať zo štandardných kategórií tovarov ako je spotrebná elektronika, počítače, tablety, siete, elektrické zariadenia, hobby potreby, hračky, svetlá, osvetlenie, dom a kanceláriu, oblečenie, šperky, hodinky, športové vybavenie, potreby pre pobyt v prírode, potreby pre starostlivosť o zdravie a krásu a tiež sekcia so zľavami.

Vyberať môžete aj podľa noviniek v sortimente, najlepších a najobľúbenejších predajcov, špeciálnych ponúk alebo podľa tovar, ktorý k Vám môže putovať do 24 hodín od objednania.
Výhodou tohto obchodu je tiež možnosť mať rozhranie v slovenskom jazyku (slovenský dostupná nie je). Pokiaľ ale viete anglicky, odporúčame nechať nastavenie práve na tomto jazyku. Slovenský preklad produktov je totiž strojový a často mu nie je vôbec rozumieť, preto je angličtina rozhodne lepšou voľbou.

Pri nákupe tu opäť dbajte základných rád pri nákupe v týchto trhoviskách. Spoľahlivosť každého predajcu si najskôr overte nákupom nejaké menšie veci a potom sa ešte len vrhnite na väčšie nákupy. Dobre sa rozmyslite, či sa zaobídete bez možnosti neskoršej reklamácie, pretože tie sú skôr zložité. Doručenie objednávky nepotvrdzujte, pokiaľ tovar nie je v poriadku. Pri akomkoľvek probléme začnite "dispute" s predajcom. On nedostane peniaze, ak Vy ako zákazník nie ste s tovarom spokojný. To je vaša garancia spokojnosti.

Veríme, že sa Vám s DealExtreme.com povedie ušetriť na drobnostiach aj väčším tovaru a, že tento obchod odporučíte svojim priateľom.

Navštívte www.dx.com/cs

Ako uplatniť zľavový kód na Dx.com?

VideonávodPopisDealExtreme.com neposkytuje možnosť uplatňovať zľavové kupóny alebo kódy z webu. Kupóny totiž nájdete priamo na stránkach DX.com individuálnych predajcov a budú vám odporučené priamo pri konkrétnych produktov, ak budú k dispozícii. Pre uplatnenie takéhoto kupónu na neho stačí len kliknúť.

Navštívte www.dx.com/cs

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

Štítky - Dx.com
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.