Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Cilekroom.sk zľavový kupón - október 2019

Cilekroom.sk zľavový kupón

Zobrazenie:
Pokračovať na www.cilekroom.sk

Aktuálne zľavy a akcie - október 2019

EVITA: 15 % zľava na celý nákup dětského nábytku

100% fungovalo

1. Kupón so zľavou (ďalej ako ” kupón“) môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.cilekroom.sk alebo v kamennej predajni Cilek Room v Bratislave v NC Bory Mall. 2. Pri nákupe je potrebné uviesť v nákupnom košíku kód zľavového kupónu ” EVITA10“. Následne Vám bude zaslaný mail s cenovou ponukou po odpočítaní zľavy. Akcia trvá od 10. 10. 2019 do 15. 10. 2019. 3. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. O termíne dodania tovaru Vás bude informovať predajný poradca. 4. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky. 5. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostnými kartami. 6. Kupóny nie je možné kumulovať. 7. Jeden kupón je možné použiť len na jeden nákup na jednu osobu. 8. Použité obrázky sú ilustračné. 9. Spoločnosť MAFRA Slovakia nenesie zodpovednosť za nemožnosť uplatnenia kupónu, zľavy alebo iného bonusu a nezodpovedá zákazníkovi za škodu, ušlý zisk alebo akúkoľvek inú ujmu vzniknutú v priamej alebo nepriamej súvislosti s neuplatnením, nesprávnym uplatnením alebo oneskoreným uplatnením kupónu, zľavy alebo iného bonusu. 11. V prípade, ak si zákazník neuplatní, nesprávne uplatní alebo oneskorene uplatní kupón, zľavu alebo iný bonus včas, zákazníkovi nevznikne voči spoločnosti MAFRA Slovakia nárok na akúkoľvek náhradu alebo kompenzáciu a to bez ohľadu na dôvod neuplatnenia, nesprávneho uplatnenia alebo oneskoreného uplatnenia kupónu, zľavy alebo iného bonusu.

Zľavový kupón:
Hlasovanie (3x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáre (0x):

Aktuálne platné

Odporúčané ponuky

Ukončené ponuky

10% zľava na všetko od Cilekroom.sk kupón (do 15.5.2019)

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

Štítky - Cilekroom.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.

Nábytek