Nakupujte lacnejšie. Ušetrite vďaka zľavovým kupónom.
SlovenskoSlovensko | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavná strana > C > Cafepoint.sk zľavový kupón - október 2019

Cafepoint.sk zľavový kupón

Zobrazenie:
Pokračovať na www.cafepoint.sk

Aktuálne zľavy a akcie - október 2019

EVITA: 20 % Zľava na celý sortiment káv

100% fungovalo

1. Kupón so zľavou (ďalej ako ” kupón“) môže zákazník uplatniť pri nákupe na webovej stránke www.cafepoint.sk. Pri nákupe je potrebné uviesť v poznámke heslo ” “. Pri nákupe nad 30 eur je doprava prostredníctvom kuriéra DPD zadarmo. 2. Kupón so zľavou (ďalej ako ” kupón“) môže zákazník uplatniť pri nákupe v predajniach Cafepoint v Bratislave v nákupných centrách Aupark, Avion, Centrál, Eurovea, Polus City Center a v kamenných predajniach Žilinská č. 1 a Štúrová č. 4. Pri nákupe je potrebné predložiť kupón. Kupón platí na celý kávový sortiment v sieti Cafepoint - zrnková, mletá a instantná káva, kapsule a E.S.E. PODs. 3. Kupóny nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciovými ponukami. 4. Kupóny nie je možné kumulovať. 5. *Pri platbe kartou Mastercard / Maestro má zákazník dostane zadarmo kávový nápoj podľa výberu (espresso, cappuccino alebo caffe latte macciato). 6. Obrázky použité na kupóne sú ilustračné. 7. Spoločnosť MAFRA Slovakia nenesie zodpovednosť za nemožnosť uplatnenia kupónu, zľavy alebo iného bonusu a nezodpovedá zákazníkovi za škodu, ušlý zisk alebo akúkoľvek inú ujmu vzniknutú v priamej alebo nepriamej súvislosti s neuplatnením, nesprávnym uplatnením alebo oneskoreným uplatnením kupónu, zľavy alebo iného bonusu. 8. V prípade, ak si zákazník neuplatní, nesprávne uplatní alebo oneskorene uplatní kupón, zľavu alebo iný bonus včas, zákazníkovi nevznikne voči spoločnosti MAFRA Slovakia nárok na akúkoľvek náhradu alebo kompenzáciu

Zľavový kupón:
Hlasovanie (3x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáre (0x):

Aktuálne platné

Odporúčané ponuky

Ukončené ponuky

Zľava na Darčekové balenie No.1 od Cafepoint.sk (do 31.1.2018)

Získajte zadarmo najnovšie zľavové kupóny na svoj e-mail...

Prihlásenie
Vítame vás späť, nižšie sa môžete prihlásiť...

Registrácia
Získajte výhody registrovaného užívateľa. Medzi výhody patrí zobrazenie exkluzívnych kupónov, možnosť vytvorenia zoznamu obľúbených obchodov a bonusový program o ceny. A oveľa viac...

Chyba:Email nie je správne zadaný.
Chyba:Heslo musí mať minimálne 5 znakov.
Chyba:Zadané heslá sa nezhodujú.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Zabudnuté heslo
Zabudli ste svoje heslo pre prihlásenie? Nič sa nedeje! Zašleme vám nové...

Ako použiť zľavový kupón?

1. Vyhľadanie zľavy

Nájdite zľavu do Vášho obľúbeného obchodu. Zoznámte sa s podmienkami zľavy a kliknite na kupón pre zobrazenie a kopírovanie kódu.

2. Uplatnenie kupónu

Kupón vložte v priebehu objednávky do príslušnej kolónky („Zľavový kupón“, „Zľavový kód“ apod.).

3. Ušetrenie peňazí

Zľava je odpočítaná z hodnoty objednávky a ušetrili ste tak peniaze.

Registrácia správcu obchodu
Registrujte sa ako správca tohto obchodu a získajte možnosť úpravy a priameho pridávanie ponúk.

Registrovaný email musí byť pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktoch obchodu. Počas 24 hodín dostanete prístupové údaje.

Štítky - Cafepoint.sk
Vyhľadávanie pomocou štítkov pomáha návštevníkom nájsť ten správny obchod. Tu môžete upraviť štítky pre tento obchod. Nové štítky sa začnú zobrazovať do 24 hodín.